2529 Elektr. paralyzér WS 800 nabíjecí 1800kV-image

2529 Elektr. paralyzér WS 800 nabíjecí 1800kV

Datum vložení: 6.11.2014
Zobrazení inzerátu: 141

Předmět byl nabízen za: 349 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

p

Elektrický paralyzér WS 800 nabíjecí (1800kV) + LED světlo

Nepoužívané zboží

- Osobní kapesní bodyguard, který se kliší od ostatních jen generovaným vysokým napětím, které dle údaje výrobce dosahuje 0,5 až 1,8 miliónu voltů.

- Výhodou také je, že nepotřebuje drahé značkové devítivoltové baterie, protože má v sobě zabudovaný jak nabíjitelný akumulátor, tak nabíječku.

- Pro nabíjení stačí připojit jen síťový kabel, který je v příslušenství a strčit do zásuvky. V balení také najdete pouzdro na suchý zip s možností připevnění k opasku.

- Použití je velmi jednoduché, jen odjistíte pojistku (zapnete vypínač) a pak už jen zmačknutím tlačítka dojde k elektrickému výboji, který pak vykoná obrannou funkci.

- Přístroj využijete i mimo napadení jako praktickou LED svítilnu. Výstupní pulsní napětí 1.800.000 V. Velikost 110x55x25 mm. Výrobek nemá český návod k použití a proto je důležité upozornit na to, že nemáte používat přístroj u kovových předmětů, proti dětem a dospělým se srdeční vadou.

- Komu by toto nestačilo, může mi po koupi napsat a český návod mu zašlu na email. Typové označení a krabička se může v detailech lišit.

Návod k použití přístroje: Stlačte tlačítko do první polohy, zapne se svítilna. Stlačte tlačítko podruhé a pak stisknete tlačítko "elektrický šok" a tím vyvoláte elektrický obranný šok. Po použití vypínač vraťte do základní polohy. Tento výrobek je vybaven vestavěnou akumulátorovou baterií a vestavěnou nabíječkou. Nabíjecí baterie je spotřebním zbožím s omezenou životností a její opotřebení a zmenšení náboje časem není vadou, ale vlastností. Vstupní napětí je 220 V, nabíjejte maximálně 5 hodin a během nabíjení přístroj nepoužívejte.Po delší době nečinnosti (déle jak 1 měsíc) zkontrolujte, zda je přístroj nabitý.Přístroj by neměl být uložený ve vlhkém prostředí a extra vysoké/nízké teplotě. Abyste prodloužili životnost co nejvíce, nepoužívejte zapnutý "electrický šok" příliš dlouho. Aby přístroj podal maximální možný výkon, je jeho použití omezeno na max.délku souvislého použití max 15 sekund a raději méně. Pokud toto doporučení nedodržíte, dojde k zahřívání a nevratnému poškození přístroje přetížením a spálením indukčního transformátoru. Nedodržením toho doporučení ztrácíte záruku bezchybné funkce.Nedovolte přístup dětem k přístroji.Nepoužívejte přístroj u kovových předmětů, nezkratujte výstupní kontaktní svorky vodivým materiálem nepoužívejte proti dětem a dospělým se srdeční vadou. Přístroj slouži pro nutnou osobní obranu nikoliv pro útok. Paralyzér smí používat osoby starší 18 let.

Důležité podmínky, se kterými se zavazujete souhlasit, v opačném případě nepřihazujte.

Dopravné: Jak vypočítat výši dopravného při více vyhraných aukcích a poslání najednou v jedné zásilce se dozvíte ve „Více informacích o dopravě a platbě“ a pak ještě podrobněji na stránce O mně. Dopravné si můžete vypočítat sami a příslušnou částku za dopravu přičtete k ceně předmětů. Výši dopravy tak budete znát ještě před přihozením. Cena dopravy zahrnuje samotné poštovné, balné a expediční náklady. Zboží posílám jen na adresu, kterou mi pošle Aukro v emailu o vydražení jako přepravní adresa (neměním za jinou) a vždy jen doporučeně Českou poštou, po předchozí úplné platbě na účet. Nikdy neposílám na dobírku a do zahraničí. Pokyny k platbě včetně čísla účtu dostanete ihned v emailu "Zpráva od prodejce", co vám po vydražení zašle Aukro. Kupující výslovně souhlasí, že si poslané zboží prohlédne přímo při převzetí zásilky na poště u přepážky a v případě jeho poškození či nekompletnosti sepíše s pracovníkem pošty protokol a zboží si nepřevezme. Po vyřešení reklamace s Českou poštou bude kupujícímu zasláno jiné, nebo vráceny peníze. Pokud si zákazník nerozbalí zboží na poště, tak se vždy má za to, že přišlo nepoškozené a kompletní. Nemůže se tedy nikdy stát, že předmět bude doručen mechanicky poškozený, protože takovou zásilku na poště nepřevezmete a pošta mi ji vrátí sama zpět. Záruka, je-li poskytována, se nevztahuje na poškození mechanické, úmyslné a vzniklé nesprávným použitím. Mechanicky poškozené, ulomené, prasklé, odřené zboží nelze vyměnit ani vrátit. Pokud si nejste jisti, že budete výrobek umět správně používat, ptejte se předem. Při neoprávněné reklamaci bude zboží odesláno zpět na náklady zákazníka. Nabízené zboží nemusí mít originální obal, může být balené jen volně, případně může být obal poškozen.
Pokud se jedná o aukci s přihazováním ( a to i když je zde možnost volby Kup teď ) tak se jedná o předmět z předváděcích akcí a z doprodeje sklad. zásob použitý jako předváděcí model a může být již rozbalen. Proto není prodáván jako nový, ale jako použitý i když ve skutečnosti nebyl v provozu a nikým používán. Záruka na tento předmět tak není poskytována, ale jeho funkčnost si vyzkoušíte během 14 dnů a v případě nespokojenosti jej můžete beze stop používání odeslat zpět proti vrácení kupní ceny zboží - expediční náklady nevracím. Atribut "Nový" v záhlaví aukce v tomto případě znamená jen, že předmět nikdo před Vámi ještě nepoužil, přesto se ale nejedná o maloobchodní prodej nového zboží.

Osobní vyzvednutí: Lze uskutečnit jen jednou týdně (odpoledne a večer) na Praze 4 v Nuslích. Zde zaplatíte zboží v hotovosti při převzetí. Který všední den to bude, Vám sdělím emailem, nemůžete přijít kdykoliv. Případně zvolíte "Osobní převzetí" ve Formuláři voleb přepravy, kde Vám také sdělím nejbližší možný termín vyzvednutí a přesnou adresu.

Předání je pak možné (orientačně) v této ulici: Loc: 50°3'43.067"N, 14°26'38.457"

Záruka spokojenosti: V případě, že Vám zboží nevyhovuje, není funkční nebo to není, co jste očekávali, je možné ho do 14 dnů odeslat nepoužívané, v originálním obalu zpět a to na adresu osobních odběrů na Prahu 4. Toto platí při posílání, nikoliv při osobním odběru. Po jeho doručení vrátím celou částku, za kterou bylo vydraženo, zpět na Váš účet (náklady na dopravné a balné nevracím). Mohu odeslat peníze i složenkou, ale cenu poslání odečtu z konečné sumy. Vrácení plné ceny platí, za předpokladu dodržení termínu zaplacení předmětu do 7 dnů od vydražení. Pokud nezaplatíte v uvedené lhůtě a již nebude možné při navrácení předmětu zažádat Aukro o vrácení provize za neprodaný předmět, bude Vám výše provize odečtena od ceny za vrácený předmět. Při případné reklamaci se kupující svým příhozem zavazuje nepožadovat na prodávajícím náklady na dopravu předmětu a balné a stejně tak náklady na dopravu předmětu zpět k prodávajícímu. Pokud s tímto kupující nesouhlasí, není možné vydražený předmět odeslat, ale je možné pouze osobní převzetí s platbou v hotovosti.

V případě, že vinou České pošty nedojde k doručení zboží, bude kupujícímu znova zasláno jiné, až po ukončení reklamačního řízení s ČP. Více podrobností naleznete na stránce "O mně" a kupující příhozem potvrzuje její přečtení.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii