3 známé reklamy na poker

Když se řekne poker, mnoho z nás si představí hazardní hry o spoustu peněz. Poker je ale spíše kombinace mezi hazardní hrou (protože se zde hraje o peníze), schopností umět si spočítat šance na výhru a psychologickou hrou. Mnohdy k výhře nepotřebujete dobré karty, ale stačí umění přečíst soupeře podle jeho chování.

Reklamy na online herny , jako je playamo-bonus.com, bývají jedny z nejzajímavějších. Pojďme se podívat na nejznámější pokerové reklamy, které budou znát pravděpodobně i lidé, kteří se o poker příliš nezajímají.

1. Křepčící výherce turnaje

Křepčící výherce turnaje - 3 známé reklamy na poker

Určitě si na tuto reklamu vzpomínáte. Napínavá hra přátel u pokerového stolu, kde jeden z nich obere ostatní o hodně žetonů. Vyhrál silnější pán ve žlutém tričku s černými pruhy. Načež začíná pískat, křičet a dělat roztodivné tance. Byla to reklama na jednu známou online poker hernu.

2. Phill Ivey a dvojník

Phill Ivey je známý americký pokerový hráč. Pohled začíná na stůl, kde jsou pouze dva hráči a Phill se ptá svého protivníka: „Myslíš, že když se oblékáš jako já, tak hraješ stejně jako já?“ Načež se kamera zaměří na jeho protivníka, který byl oblečen v naprosto stejné košili a měl stejnou kšiltovku. Reklama si dělala legraci z největšího pokerového boomu před několika lety, kdy mnoho hráčů sledovalo pokerové hvězdy a chtěli být jako oni. Doslova.

3. Poker Face s Johnem Juanda

John Juanda je jedním ze slavných pokerových hráčů, který je dokonalý v mistrovství kamenné tváře, tzv. Poker Face. Tento hráč nastupuje jako první do výtahu, který na poslední chvíli dobíhají dva silnější pracovníci budovy. Bohužel neměli asi zrovna dobrý oběd a rozjíždí se soutěž v kreativitě při prdění. Za těmito dvěma stojí ve výtahu John Juanda a udržuji si neustále svůj Poker Face.