7.1 AV Receiver YAMAHA RX-V1400 THX, .-image

7.1 AV Receiver YAMAHA RX-V1400 THX, .

Datum vložení: 16.1.2015
Zobrazení inzerátu: 199

Předmět byl nabízen za: 4750 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

YAMAHA RX-V1400

THX SELECT8 Ch Ext InputCINEMA DSP DigitalDolby Digital EXSILENT CINEMAYPAO Automatic System CalibrationDTS-ES DISCRETE 6.1

dobrý den, předmětem inzerátu je strednětonážní (16kg) AV receiver RX-V1400. ve své cenové třídě (cena v době prodeje ca 40tis kč) představoval špičku a i tak byl na hony vzdálen od ostatních konkurentů a i dnes přehraje většinu přístrojů v relaci ca 20-30tis kč. Yamaha tradičně vedla mezi zesilovači a vyhrávala většinu testů. Tajný tip - než vyberete nový zesilovač, nedbejte toho, jestli má HQ nebo 3D nebo USB či HDMI, ale přepočítejte si ze zajímavosti jak vychází koeficient "hmotnosti železa a mědi" na kanál; chytrému to napoví :-o: Jinak se v tomto případě jedná o US model, který má oproti evropskému modelu lepší některé technické parametry a má navíc zone2 a zone3. Právě z těchto těchto důvodů si jej původní majitel nechal z USA dovézt a v oficiálním Yamaha servisu osadit trafem evropským. Bohužel při cestě z USA došlo ke kosmetickým poškozením (viz foto)

Specifikace a výbava viz odkaz zde:

http://usa.yamaha.com/products/audio-visual/av-receivers-amps/rx/rx-v1500_black__u/?mode=model

stav: technický stav plně funkční, kosmetický stav chvalitebný až dobrý (viz foto, detaily ev telefonicky).

kupující obdrží: Yamaha RX-V1400 viz foto vč. orig. dálk. ovladače, návodu (YPAO mohu zapůjčit, ale upřímně, je k ničemu); jako vždy prodej bez záruky, zato však s doživotní servisní podporou pro Vaše klidné spaní :)

preferuji osobní odběr, ale jsem ochoten/schopen zaslat poštou.

pokud Vás tento inzerát zaujal nebo zvažujete případnou koupi, prosím nakoukněte také krátce na stránku "o mně" (podmínky prodeje, malá hifi-poradna s pojednáním o hifi vůbec, zde odkaz ) nebo v případě dotazů volejte tel: 604 798 432 (preferuji rychlé jednání)

omlouvám se, ale v zájmu oboustranné spokojenosti a maximální korektnosti neakceptuji příhozy bez předešlého shlédnutí nabízeného předmětu nebo alespoň jiné, nejl. telefonické dohody předem

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii