3 zajímavé reklamy na sázkové kanceláře a herny

Sázkové kanceláře se snaží přilákat pozornost potenciálních zákazníků různými způsoby. Jedním z nich jsou i kreativní reklamy, které běží jak v televizi, tak i na internetu. Pojďme se podívat a popsat si scénář několika známých reklam, které tyto sázkové kanceláře vymyslely.

Sázkové kanceláře nabízí jak online sázení jako je třeba Playamo, tak i sázení v kamenných sázkových pobočkách.

1. Sázení na závodní sport

Sázení na závodní sport - 3 zajímavé reklamy na sázkové kanceláře a herny

Sázková burza vydala nedávno novinku a tím je sázení na závodní sporty jako jsou formule, dostihy, rallye, motorky, motokros a mnoho dalších. Tuto novinku promovala za pomocí reklamy, která se odehrává na u polní cesty, kde několik pánů stojí pod přístřeškem. Vezmou do ruky své mobilní telefony a začnou vybírat z nabídky. Poté se ihned objeví několik žlutých vozů rallye, kde jsou na místech spolujezdce koně. Za burácení motorů, odlétajícího bláta od kol projíždí kolem sázejících.

2. Věci, na které lze sahat

Věci na které lze sahat - 3 zajímavé reklamy na sázkové kanceláře a herny

Zajímavou kontroverzní reklamu vydala známá australská sázková kancelář, která se snaží propagovat online sázení na místo sázení v kamenných pobočkách. Vydala reklamu, kde se různí pánové snaží sahat na věci, na které by rozhodně neměli. Jednou z nich je dámské poprsí, poté suchý led, který způsobil odpadnutí prstu. Jako třetí byla panenka, která měla znázorňovat klauna. A jako nejvhodnější se ukázalo sahání na mobilní telefon k tomu, abyste si mohli vsadit na sportovní událost.

3. Hra je ve vás

Jedna z nejznámějších sázkových kanceláří, která sponzoruje nejprestižnější fotbalové týmy Evropy vydala reklamu, kde pánové v baru sledují svůj oblíbený tým. Naráz jeden z nich vytahuje mobilní telefon a sází na výhru Realu Madrid. Poté si představuje detailněji hru a cítí se být více zapojen ve hře. Což je také moto této reklamy.

Online archiv a archivace reklam

Ať už máte firmu, živnost, nebo jste běžným občanem, své dokumenty či webové stránky si u nás můžete uložit bez komplikací. V tomto článku se vám budeme snažit odpovědět na vaše dotazy a více vám přiblížit online archivaci i archivovanou reklamu.

Online archivace je proces sbírání konkrétních dat, díky které se zajišťuje, že sbíraný obsah je dlouhodobě uchováván a dále zpřístupňován buď soukromé osobě/firmě, nebo badatelům, historikům a veřejnosti.

Archivování internetu se obvykle provádí automaticky pomocí robotu – web crawlu. Ten prochází web, stahuje obsah a vytváří obraz stránky a index. Archivují se všechny části obsahu internetu (včetně HTML, stylů CSS, JavaScriptu, digitálních obrázků a multimediálních souborů.) Nemusí se ale jednat pouze o internetové stránky. Velkou roli hraje naše nabídka archivování soukromých dokumentů.

Je to bezpečné?

Je to bezpečné - Online archiv a archivace reklam

Ano! Nabízíme bezpečnou archivaci a uchovávání soukromých dokumentů, jež ukládáme pouze v zašifrované podobě. Jen vy budete vlastnit klíč k rozluštění těchto dat, proto se nemusíte bát jakéhokoliv uniknutí.  Veškerá data seřazujeme podle vašich požadavků a i s přesně definovanými přístupy.

K čemu je archivace vlastně dobrá?

K čemu je archivace vlastně dobrá - Online archiv a archivace reklam

Je to snadné. Jednak vám ušetří místo v šuplíku, jednak zabrání manipulaci, a nebo zneužití vašich dat, které by mohlo nastat, pokud byste vaše materiály měly uložené pouze na pevném disku či v počítači. Velikou výhodou je i přehlednost. S námi budete mít vaše dokumenty zorganizované, jak si jen budete přát.

Archivace reklam

Digitalizace se posouvá stále dopředu, a ne vždy v pozitivním směru. Vše se mění ze dne na den a co můžete vidět jeden den, nemusíte vidět už ten druhý.

Proto pro vás archivujeme i všechny reklamy, díky kterým můžete analyzovat ceny produktů. Budete mít jasný přehled o cenách produktů a tím se budete moct vyvarovat obchodním manipulacím a podvodům.