3 známé reklamy na poker

Když se řekne poker, mnoho z nás si představí hazardní hry o spoustu peněz. Poker je ale spíše kombinace mezi hazardní hrou (protože se zde hraje o peníze), schopností umět si spočítat šance na výhru a psychologickou hrou. Mnohdy k výhře nepotřebujete dobré karty, ale stačí umění přečíst soupeře podle jeho chování.

Reklamy na online herny , jako je playamo-bonus.com, bývají jedny z nejzajímavějších. Pojďme se podívat na nejznámější pokerové reklamy, které budou znát pravděpodobně i lidé, kteří se o poker příliš nezajímají.

1. Křepčící výherce turnaje

Křepčící výherce turnaje - 3 známé reklamy na poker

Určitě si na tuto reklamu vzpomínáte. Napínavá hra přátel u pokerového stolu, kde jeden z nich obere ostatní o hodně žetonů. Vyhrál silnější pán ve žlutém tričku s černými pruhy. Načež začíná pískat, křičet a dělat roztodivné tance. Byla to reklama na jednu známou online poker hernu.

2. Phill Ivey a dvojník

Phill Ivey je známý americký pokerový hráč. Pohled začíná na stůl, kde jsou pouze dva hráči a Phill se ptá svého protivníka: „Myslíš, že když se oblékáš jako já, tak hraješ stejně jako já?“ Načež se kamera zaměří na jeho protivníka, který byl oblečen v naprosto stejné košili a měl stejnou kšiltovku. Reklama si dělala legraci z největšího pokerového boomu před několika lety, kdy mnoho hráčů sledovalo pokerové hvězdy a chtěli být jako oni. Doslova.

3. Poker Face s Johnem Juanda

John Juanda je jedním ze slavných pokerových hráčů, který je dokonalý v mistrovství kamenné tváře, tzv. Poker Face. Tento hráč nastupuje jako první do výtahu, který na poslední chvíli dobíhají dva silnější pracovníci budovy. Bohužel neměli asi zrovna dobrý oběd a rozjíždí se soutěž v kreativitě při prdění. Za těmito dvěma stojí ve výtahu John Juanda a udržuji si neustále svůj Poker Face.

Výhody bezpečné online archivace pro firmy a živnostníky

Podnikatelé, určitě máte vaše smlouvy, faktury a důležité dokumenty pečlivě uschovány, že ano? Víme, že úroveň zabezpečení dokumentů se liší napříč firmami. Živnostníci mají dokumenty nejčastěji uloženy v šanonech doma ve skříni a nebo v digitální podobě ve svém počítači. Zatím co velké firmy si mohou dovolit lepší archivaci dokumentů.

Ukážeme si několik výhod, proč by si měli všichni malí i velcí podnikatelé archivovat své dokumenty pomocí archivujem.cz.

1. Ochrana před ztrátou

Ochrana před ztrátou - Výhody bezpečné online archivace pro firmy a živnostníky

Důležité dokumenty a smlouvy opravdu ztratit nechcete. Bohužel v šanonu v kanceláři se občas může stát, že se někam špatně daný dokument založí a poté se v potřebné chvíli nenajde. Proto je dobré mít dokumenty zálohovány na bezpečném místě.

2. Ochrana před odcizením

Ochrana před odcizením - Výhody bezpečné online archivace pro firmy a živnostníky

Bezpečným místem, které jsme zmínili výše, rozhodně nemyslíme na externím harddisku v kanceláři ředitele. To opravdu není vůbec ideální. Případný zloděj pravděpodobně bude cílit na posbírání co největšího množství takovýchto zařízení i pro jejich lehké zpeněžení. On si přijde v zastavárně na několik stovek, vy ale přijdete o dokumenty v hodnotě řádově vyšší.

Před odcizením vás také nemusí ochránit uložení dokumentů do cloudových služeb. Může se stát, že cloudu někdo prolomí jejich zabezpečení a vaše dokumenty se dostanou do nevhodných rukou. Proto je důležité vybírat si úložiště se šifrováním. Třeba archivujem.cz, kde budou vaše dokumenty uloženy na discích pouze v zašifrované podobě. Pokud by se tedy náhodou stalo, že by data unikla, útočník je uvidí pouze ve formátu, kde nerozluští žádné informace. K rozluštění by potřeboval klíč, který ale vlastníte pouze vy.

Neponechávejte to náhodě. Může se stát cokoliv. Proto je dobré vždy mít důležité dokumenty zálohovány na bezpečném místě jako je archivujem.cz

Proč by si měli lidé archivovat své dokumenty?

Hledali jste nedávno nějaký důležitý dokument, smlouvu, apod.? Prošli jste všechny šuplíky, ale stále nic nenacházíte? Pak je možná škoda, že jste nevyužili služeb archivace. Stačilo poslat email a my bychom vám tento dokument znovu poslali.

Pojďme se podívat z jakého důvodu byste si i vy měli archivovat své důležité dokumenty.

Ochraňte své dokumenty před nenadálou událostí

Ochraňte své dokumenty před nenadálou událostí - Proč by si měli lidé archivovat své dokumenty?

Nikomu nepřejeme nic špatného, ale může se stát. Sousedům nad vámi praskne voda a vytopí vám byt zrovna přes místo, kde máte skříň s důležitými papírovými dokumenty. Ty jsou na vyhození a nepoužitelné. Druhým extrémem je oheň. Může dojít k nějakému zkratu a dokumenty jsou nenávratně ztraceny.

Mnoho lidí si dokumenty uchovává i v online podobě ve svých počítačích, flash discích a externích harddiscích. Ale bohužel to stejně tak není ideální řešení. I toto zařízení může být zničeno jak při vodní havárii, tak i požáru.

Někteří z nás svá data mohou nahrávat i na cloudové služby. Sem tam se ale stane, že tyto cloudové služby nejsou dobře zabezpečeny před hackerským útokem a únikem informací. A rozhodně nechcete mít vaše nejdůležitější dokumenty v rukou, do kterých rozhodně nepatří. Mohou poté nenápadně manipulovat s vašimi daty a nebo je využívat ke svůj prospěch. Tomuto opravdu musíte zabránit.

Jak vám může pomoci naše služba?

Jak vám může pomoci naše služba - Proč by si měli lidé archivovat své dokumenty?

Vaše důležité dokumenty u nás budou v naprostém bezpečí. Využíváme nejmodernější technologie zabezpečení a šifrování. Hesla a klíče máte pouze vy. Pokud by se hacker dostal k dokumentům uvidí je pouze zašifrovaně. Uvidí pouze tzv. rozsypaný čaj v náhodných znacích. K tomu, aby dokázal v dokumentu číst nějaká data, potřeboval by tento váš klíč, který bude v bezpečí u vás doma, nebo ve vaši hlavě.

Z tohoto důvodu jsou vaše data díky archivní službě v mnohonásobně větším bezpečí než v obyčejné cloudové službě.

Online archiv a archivace reklam

Ať už máte firmu, živnost, nebo jste běžným občanem, své dokumenty či webové stránky si u nás můžete uložit bez komplikací. V tomto článku se vám budeme snažit odpovědět na vaše dotazy a více vám přiblížit online archivaci i archivovanou reklamu.

Online archivace je proces sbírání konkrétních dat, díky které se zajišťuje, že sbíraný obsah je dlouhodobě uchováván a dále zpřístupňován buď soukromé osobě/firmě, nebo badatelům, historikům a veřejnosti.

Archivování internetu se obvykle provádí automaticky pomocí robotu – web crawlu. Ten prochází web, stahuje obsah a vytváří obraz stránky a index. Archivují se všechny části obsahu internetu (včetně HTML, stylů CSS, JavaScriptu, digitálních obrázků a multimediálních souborů.) Nemusí se ale jednat pouze o internetové stránky. Velkou roli hraje naše nabídka archivování soukromých dokumentů.

Je to bezpečné?

Je to bezpečné - Online archiv a archivace reklam

Ano! Nabízíme bezpečnou archivaci a uchovávání soukromých dokumentů, jež ukládáme pouze v zašifrované podobě. Jen vy budete vlastnit klíč k rozluštění těchto dat, proto se nemusíte bát jakéhokoliv uniknutí.  Veškerá data seřazujeme podle vašich požadavků a i s přesně definovanými přístupy.

K čemu je archivace vlastně dobrá?

K čemu je archivace vlastně dobrá - Online archiv a archivace reklam

Je to snadné. Jednak vám ušetří místo v šuplíku, jednak zabrání manipulaci, a nebo zneužití vašich dat, které by mohlo nastat, pokud byste vaše materiály měly uložené pouze na pevném disku či v počítači. Velikou výhodou je i přehlednost. S námi budete mít vaše dokumenty zorganizované, jak si jen budete přát.

Archivace reklam

Digitalizace se posouvá stále dopředu, a ne vždy v pozitivním směru. Vše se mění ze dne na den a co můžete vidět jeden den, nemusíte vidět už ten druhý.

Proto pro vás archivujeme i všechny reklamy, díky kterým můžete analyzovat ceny produktů. Budete mít jasný přehled o cenách produktů a tím se budete moct vyvarovat obchodním manipulacím a podvodům.