Online archiv a archivace reklam

Ať už máte firmu, živnost, nebo jste běžným občanem, své dokumenty či webové stránky si u nás můžete uložit bez komplikací. V tomto článku se vám budeme snažit odpovědět na vaše dotazy a více vám přiblížit online archivaci i archivovanou reklamu.

Online archivace je proces sbírání konkrétních dat, díky které se zajišťuje, že sbíraný obsah je dlouhodobě uchováván a dále zpřístupňován buď soukromé osobě/firmě, nebo badatelům, historikům a veřejnosti.

Archivování internetu se obvykle provádí automaticky pomocí robotu – web crawlu. Ten prochází web, stahuje obsah a vytváří obraz stránky a index. Archivují se všechny části obsahu internetu (včetně HTML, stylů CSS, JavaScriptu, digitálních obrázků a multimediálních souborů.) Nemusí se ale jednat pouze o internetové stránky. Velkou roli hraje naše nabídka archivování soukromých dokumentů.

Je to bezpečné?

Je to bezpečné - Online archiv a archivace reklam

Ano! Nabízíme bezpečnou archivaci a uchovávání soukromých dokumentů, jež ukládáme pouze v zašifrované podobě. Jen vy budete vlastnit klíč k rozluštění těchto dat, proto se nemusíte bát jakéhokoliv uniknutí.  Veškerá data seřazujeme podle vašich požadavků a i s přesně definovanými přístupy.

K čemu je archivace vlastně dobrá?

K čemu je archivace vlastně dobrá - Online archiv a archivace reklam

Je to snadné. Jednak vám ušetří místo v šuplíku, jednak zabrání manipulaci, a nebo zneužití vašich dat, které by mohlo nastat, pokud byste vaše materiály měly uložené pouze na pevném disku či v počítači. Velikou výhodou je i přehlednost. S námi budete mít vaše dokumenty zorganizované, jak si jen budete přát.

Archivace reklam

Digitalizace se posouvá stále dopředu, a ne vždy v pozitivním směru. Vše se mění ze dne na den a co můžete vidět jeden den, nemusíte vidět už ten druhý.

Proto pro vás archivujeme i všechny reklamy, díky kterým můžete analyzovat ceny produktů. Budete mít jasný přehled o cenách produktů a tím se budete moct vyvarovat obchodním manipulacím a podvodům.