3 zajímavé reklamy na sázkové kanceláře a herny

Sázkové kanceláře se snaží přilákat pozornost potenciálních zákazníků různými způsoby. Jedním z nich jsou i kreativní reklamy, které běží jak v televizi, tak i na internetu. Pojďme se podívat a popsat si scénář několika známých reklam, které tyto sázkové kanceláře vymyslely.

Sázkové kanceláře nabízí jak online sázení jako je třeba Playamo, tak i sázení v kamenných sázkových pobočkách.

1. Sázení na závodní sport

Sázení na závodní sport - 3 zajímavé reklamy na sázkové kanceláře a herny

Sázková burza vydala nedávno novinku a tím je sázení na závodní sporty jako jsou formule, dostihy, rallye, motorky, motokros a mnoho dalších. Tuto novinku promovala za pomocí reklamy, která se odehrává na u polní cesty, kde několik pánů stojí pod přístřeškem. Vezmou do ruky své mobilní telefony a začnou vybírat z nabídky. Poté se ihned objeví několik žlutých vozů rallye, kde jsou na místech spolujezdce koně. Za burácení motorů, odlétajícího bláta od kol projíždí kolem sázejících.

2. Věci, na které lze sahat

Věci na které lze sahat - 3 zajímavé reklamy na sázkové kanceláře a herny

Zajímavou kontroverzní reklamu vydala známá australská sázková kancelář, která se snaží propagovat online sázení na místo sázení v kamenných pobočkách. Vydala reklamu, kde se různí pánové snaží sahat na věci, na které by rozhodně neměli. Jednou z nich je dámské poprsí, poté suchý led, který způsobil odpadnutí prstu. Jako třetí byla panenka, která měla znázorňovat klauna. A jako nejvhodnější se ukázalo sahání na mobilní telefon k tomu, abyste si mohli vsadit na sportovní událost.

3. Hra je ve vás

Jedna z nejznámějších sázkových kanceláří, která sponzoruje nejprestižnější fotbalové týmy Evropy vydala reklamu, kde pánové v baru sledují svůj oblíbený tým. Naráz jeden z nich vytahuje mobilní telefon a sází na výhru Realu Madrid. Poté si představuje detailněji hru a cítí se být více zapojen ve hře. Což je také moto této reklamy.