A16. ASI JAWA SPECIAL - HLAVA MOTORU-image

A16. ASI JAWA SPECIAL - HLAVA MOTORU

Datum vložení: 17.11.2014
Zobrazení inzerátu: 132

Předmět byl nabízen za: 149 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

MOTOTECHNA-HK


ZASÍLÁME I POŠTOU

POŠTOVNÉ ČINÍ 100KČ A PŘI VÍCE VYHRANÝCH AUKCÍCH PLATÍTE POUZE 50KČ. PLATÍ U ZBOŽÍ DO 5KG. U TĚŽŠÍHO ZBOŽÍ SE INFORMUJTE NA CENU PŘEPRAVY, POPŘ. ZDA JE MOŽNÉ ZASLÁNÍ POŠTOU!


ZBOŽÍ JE MOŽNÉ OSOBNĚ VYZVEDNOUT KAŽDÝ ČTVRTEK OD 8HOD DO 10.30HOD NA ADRESE, KTEROU OD NÁS OBDRŽÍTE E-MAILEM. V JINÝ ČAS, NEBO DEN TO MOŽNÉ NENÍ.

Při osobním převzetí si připravte přesnou částku za Vámi vyhrané aukce a sdělte předem emailem, že si pro zboží přijedete, abychom ho mohli připravit. Nemáme žádnou prodejnu, tedy na uvedené adrese Vám bude zboží pouze předáno.

POKUD VÁM TO NEVYHOVUJE, RÁDI VÁM ZAŠLEME ZBOŽÍ POŠTOU. POŠTOVNÉ ČINÍ 100KČ A PŘI VÍCE AUKCÍCH PLATÍTE JEN 50KČ! TÝKÁ SE BĚŽNÝCH BALÍKŮ. U NESKLADNÉHO ZBOŽÍ SE INFORMUJTE NA VÝŠI POŠTOVNÉHO, RESP. ZDA JE MOŽNÉ ZASLÁNÍ POŠTOU.

ČÍSLA ÚČTŮ:
pro ČR : 2200060293/2010
pro SK : 2200060293/8330

DOBÍRKOU NEZASÍLÁME
ZASÍLÁME POUZE NA ADRESU UVEDENOU NA AUKRU
ČTĚTE STRÁNKU O MNĚ!
VÝHERCI ZE ZAHRANIČÍ SI PO SKONČENÍ AUKCE POŽÁDAJÍ O VÝŠI POŠTOVNÉHO

PODMÍNKOU VAŠÍ ÚČASTI PŘI TÉTO AUKCI JE VAŠE PROHLÁŠENÍ, ŽE JSTE ČETLI OBSAH STRÁNKY „O MNĚ” A BUDETE RESPEKTOVAT A CTÍT PODMÍNKY TAM UVEDENÉ. SVÝM PŘÍHOZEM TOTO POTVRZUJETE A PROHLAŠUJETE!

STAV VIZ. FOTO. K RENOVACI. BEZ ZÁRUKY!

JEDNÁ SE O POUŽITÝ DÍL, KTERÝ MŮŽE BÝT ZAPRÁŠENÝ, POPŘ. ODŘENÝ OD SKLADOVÁNÍ. VZHLEDEM K TOMU, ŽE ZDE NABÍZÍM PŘEVÁŽNĚ 40-60 LET STARÉ NÁHRADNÍ DÍLY, JAK POUŽITÉ, TAK I NEPOUŽITÉ, NIKDY NEBUDE STAV TĚCH NEPOUŽITÝCH 100. BOHUŽEL ZA DESÍTKY LET SKLADOVÁNÍ MOHOU BÝT ODŘENÉ, NEBO ZAŠPINĚNÉ. „NEPOUŽITÉ” ZNAMENÁ, ŽE UVEDENÝ DÍL NEBYL NIKDY NAMONTOVÁN, ALE BOHUŽEL MŮŽE BÝT NĚJAKÝM ZPŮSOBEM POŠKOZEN A PROTO PRODÁVÁM VŠECHNY DÍLY K RENOVACI A BEZ ZÁRUKY!

ZBOŽÍ, KTERÉ NABÍZÍME JE URČENO K RENOVACI A TEDY JE NEFUNKČNÍ, NEKOMPLETNÍ, ZA DESÍTKY LET RŮZNĚ PŘEVAŘOVANÉ, NEBO OPRAVOVANÉ, TEDY MĚJTE TOTO PROSÍM NA VĚDOMÍ .

SLEDUJTE I NAŠE DALŠÍ AUKCE A UŠETŘÍTE NA POŠTOVNÉM!Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii