Acidoza organismu-původce mnoha nemocí, Tepperwein-image

Acidoza organismu-původce mnoha nemocí, Tepperwein

Datum vložení: 23.8.2015
Zobrazení inzerátu: 122

Předmět byl nabízen za: 155 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Nabízím 200 gramové balení zásadité směsi pro neutralizaci překyselení organismu a doplnění potřebných minerálů, namíchané podle receptu Kurta Tepperweina, autota známé knihy Pryč s kyselostí.


ZDE si můžete jmenovanou knihu stáhnout, pokud vás zaujme, podpořte autora a kupte si jí v obchodě.

Velice stručně řečeno, autor v knize dochází k závěru, že původcem spousty chorob, jako jsou rakovina, infarkt, mrtvice, alergie, ekzémy, astma, poruchy imunity, artróza, artritida, osteoporóza, křečové žíly,. je narušená acidobazická rovnováha organismu, lidově řečeno jeho překyselení. Toto překyselení organismu způsobuje dnešní životní styl, tedy znečištěné životní prostředí, stres, konzumace nekvalitních a chemicky ošetřených potravin, nadměrného užívání léků, cukru, masa,.

Protože při překyselení organismu, trvajícím roky až desítky let, nestačí pouze začít jíst větší podíl zásadotvorných potravin, musíme tělu dodávat i potravinové doplňky s obsahem minerálních látek. Řešením, jak dosáhnout očisty těla od kyselin a doplnit minerály je právě tato směs, jejíž složení je uvedeno ve výše zmíněné knize na straně 30.

Směs užíváme tak, že půl až jednu kávovou lžičku směsi (tedy 50-100 dní užívání) důkladně rozmícháme ve sklenici vlažné vody (nikoliv minerální).
Doporučená doba pro užívání směsi je dopoledne mezi 6 - 10 hod. a odpoledne mezi 14 - 22 hod. Při této léčebné kůře, kdy dochází k detoxikaci organismu nezapomeňte na pitný režim a pijte čistou, pitnou vodu, alespoň 1 litr, ideálně 2 - 2,5 litru denně.
Stav své moči můžete kontrolovat pomocí lakmusových papírků, zakoupených v lékárně a autor doporučuje užívání směsi do doby, dokud se ranní moč nestabilizuje na ph 7 jednotek.

Měli bychom zvýšit konzumaci zásadotvorných potravin, jako je veškerá syrová zelenina, ovoce (velmi prospěšný je i kyselý citron), mandle, celozrné obiloviny, brambory,. a zařadit pravidelné cvičení a konzumaci čisté, pitné vody.
Naopak vyhnout bychom se měli cukru, cukrářským výrobkům a sladkostem, alkoholu, kávě, uzeninám i přemíře masa, konzervovaným potravinám, umělým sladidlům, lékům,.

Jako vhodný doplněk této směsi doporučuji čaj proti překyselení z jiné mé aukce, které naleznete

Směs zasílám (v rámci minimalizace nákladů) jako doporučené psaní v ZIP sáčku a plastové obálce.

Zboží zakoupené a zaplacené přes PayU do 15.00, zpravidla odesílám ještě týž den !

Poštovné činí pouze 45 Kč.

Opatrnosti není nikdy dost a sám bych byl opatrný s objednáním něčeho, co budu konzumovat, od neznámého prodejce na Aukru, snad vaše obavy rozptýlí komentáře těch, kteří to již s mými produkty "riskli" - naleznete je a věřím, že i vy byste byli plně spokojeni.

V případě, že by vám 200 gramové balení nevyhovovalo, napište mi, vystavím vám aukci na vámi požadované množství.

Platbu posílejte, pokud možno přes PayU, případně na účet 240398265/0300.

je má nabídka čajů, zasílaná v rámci jednoho poštovného.

Bylinky - dar přírody vašemu zdraví, levně, rychle, až k vám domů.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii