Adobe Photoshop Elements 11 + Adobe Premiere El.11-image

Adobe Photoshop Elements 11 + Adobe Premiere El.11

Datum vložení: 7.9.2013
Zobrazení inzerátu: 112

Předmět byl nabízen za: 500 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Prodám program pro úpravu vide a fotografií Adobe Photoshop Elements 11 + Adobe Premiere Elements 11 v hodnotě 1.990 Kč.

Nové, nepoužité, zaplombované, zapečetěné.

Dodání pro kupujícího přímo na adresu domů službou PPL nebo Českou Poštou,

je třeba napsat do poznámky, přes kterou společnost budete chtít poslat.

V případě, že si nevyberete a nenapíšete do poznámky, pošlu automaticky

Českou poštou.

Cena 1500Kč při ceně kup teď!

Popis produktu:

ADOBE PHOTOSHOP ELEMENTS 11

Aplikace Adobe® Photoshop® Elements 11 vám umožňuje upravovat fotografie pomocí výkonných, ale intuitivních voleb a sdílet je prostřednictvím tisku, webu, služby Facebook i jinak.* Užijte si každý okamžik naplno s vědomím, že ze svých každodenních snímků uděláte nezapomenutelné fotografie.

funkce

Dokonalé fotografie snadno a rychle

Pomocí špičkové technologie sloučení fotografií můžete jednoduše přiřadit styl jedné fotografie ke druhé nebo vytvořit panoramatické fotografie bez přechodů, perfektně nasvícené fotografie a dokonalé skupinové snímky. Také můžete vytvořit zábavné koláže spojením částí různých obličejů.

Důvěryhodné řešení

Vdechněte svým fotografiím život pomocí výkonného řešení pro úpravy obrazů. Vychází z aplikace Adobe® Photoshop®, která představuje profesionální standard v oblasti úprav digitálních obrazů.

Vše v rámci jednoho výkonného, ale uživatelsky přívětivého produktu

Aplikaci Photoshop Elements 11 lze použít pro veškerou práci s fotografiemi. Můžete fotografie intuitivně uspořádat a vyhledávat, upravovat je a vylepšovat, vytvářet vlastní vzpomínkové předměty s fotografiemi, sdílet prostřednictvím tisku i webu a mnohem více.

Snadný přehled o všech fotografiích a videích

Všechny fotografie a videoklipy můžete hledat a spravovat v praktickém Organizátoru. Pomocí automatizovaných voleb vyhledáte ty nejlepší fotografie a klipy nebo fotografie konkrétních věcí a osob.

Spolehlivá pomoc krok za krokem

Potřebujete opravit poškrábanou fotografii, přidat efekt vinětace nebo vytvořit dokonalý portrét? Úpravy s průvodcem vám pomohou se základními kroky, abyste rychle dosáhli požadovaného výsledku.

Skvělé fotografie z nevydařených snímků během několika sekund

Pomocí jednoduchých zkratek vybělíte zuby, zvýrazníte modrou barvu oblohy nebo upravíte barvu, kontrast a světlo. Ze skupiny náhledů úprav si pak vyberete ten nejlepší výsledek. Také můžete z fotografií rychle odstranit přebytečné prvky.

Dramatické přeměny fotografií pomocí intuitivních voleb

Vylepšete konkrétní oblasti fotografií pomocí více než stovky efektů štětce. Můžete převést barevné originály na elegantní, jemně vystínované černobílé fotografie nebo upravit barvy, abyste dosáhli ideálního vzhledu.

Uplatnění kreativity ve flexibilních rozvrženích

Vytvářejte kalendáře, stránky knihy výstřižků, přání a jiné projekty během chvilky pomocí profesionálně navržených šablon. Každý detail svých projektů si můžete přizpůsobit. Díky novým kresbám a šablonám budou vaše projekty zábavné a neotřelé.

Originální sdílení zážitků na webu

Vystavte fotografie a videa v jedinečných online albech s použitím dynamických, animovaných šablon podle vlastního výběru. Sdílejte je pomocí služby Photoshop Showcase nebo vlastního webu.

ADOBE PREMIERE ELEMENTS 11

Aplikace Adobe® Premiere® Elements 11 vám umožňuje upravovat video pomocí inteligentních automatizovaných voleb, vylepšit filmy profesionálními efekty a následně je sdílet prakticky na libovolné obrazovce. Užijte si každý okamžik naplno s vědomím, že díky aplikaci Adobe Premiere Elements ze svých každodenních videí uděláte nezapomenutelné domácí filmy.

funkce

Okamžité vytvoření propracovaného filmu

Funkce Rychlý film umožňuje využívat tvůrčí techniky hollywoodských režisérů. Automaticky upraví klipy spolu se synchronizovanou hudbou, titulky a efekty podle zvoleného filmového tématu. K dispozici jsou nová témata.

Důvěryhodné řešení

Vdechněte svým videím a fotografiím život pomocí výkonného řešení od tvůrců aplikací Adobe® Photoshop® a Adobe Premiere® Pro, které představují špičkový profesionální software pro úpravy fotografií a videí.

Vše v rámci jednoho výkonného, ale uživatelsky přívětivého produktu

Používejte aplikaci Adobe Premiere Elements 11 pro veškerou práci s videem. Importujte a uspořádejte klipy, upravte je sami nebo pomocí automatizovaných voleb a sdílejte je prakticky na libovolné obrazovce.

Rychlé vyhledání potřebných klipů

Snadno najdete nejlepší klipy nebo klipy, které splňují určitá kritéria. Automatický analyzátor označí záběry a fotografie informacemi o kvalitě a významu. Řada inteligentních vyhledávacích voleb vám pomůže rychle najít, co potřebujete.

Úspora času díky inteligentním automatizovaným volbám

Nechte aplikaci Adobe Premiere Elements automaticky opravit roztřesený záznam a problémy s barvou a osvětlením či oříznout nepovedené záběry. Umí také vyvážit zvukové prvky a zajistit tak vašemu filmu zvuk v profesionální kvalitě.

Vytvoření filmů pouhým přetažením myší

Tvořte své příběhy v rychlém režimu úprav, který představuje jednodušší alternativu k tradičnější úpravě videa na časové ose. Vytvářejte film pouhým přetahováním miniatur klipů, přechodů a efektů.

Úpravy a náhled z jednoho místa

Upravujte a sledujte své filmy z jednoho místa. Ve velkém okně Monitor můžete snadno oříznout a rozdělit klipy, aplikovat efekty přímo na konkrétní snímek, vytvářet zábavné efekty obrazu v obraze, psát titulky a text přímo na obrazovce a provádět další činnosti.

Přidání kvalitních efektů a přechodů

Laďte filmy do oblíbených filmových stylů pomocí efektů Filmový vzhled. Snadno vytvořte zábavné efekty kombinováním prvků z různých scén. Také můžete přidat stovky úžasných speciálních efektů a přechodů, včetně nových možností.

Oživení filmů hudbou

Pomocí funkce SmartSound můžete přidat řadu hudebních zvukových stop, které se automaticky přizpůsobí délce filmu. Scény můžete dokonce i synchronizovat s rytmem hudby.

Pokročilé, ale snadné úpravy videoklipů a fotografií

Dejte svým vzpomínkám vyniknout, ať už jsou natočeny na video či zachyceny na fotografiích. Můžete například vylepšit barvy ve videoklipech stejně snadno jako u fotografií nebo rychle dodat fotografiím filmový nádech použitím posouvání a zvětšování.

Pohodlné sdílení

V několika snadných krocích vytvořte film a poté jej sdílejte různými způsoby. Sdílet lze na discích ve vysoké kvalitě HD nebo Blu-ray a kvality HD můžete dosáhnout dokonce i na standardních DVD. Svůj film si můžete vychutnat prakticky na jakékoli obrazovce, od zařízení iPod po plochou televizní obrazovku s vysokým rozlišením.

Děkuji za obchod.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii