Adolf Born - litografie 48 x 39 cm, signováno!-image

Adolf Born - litografie 48 x 39 cm, signováno!

Datum vložení: 17.10.2014
Zobrazení inzerátu: 174

Předmět byl nabízen za: 4590 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu


Adolf Born - litografie 48 x 39 cm, signováno!

V rámci výprodeje nabízím k prodeji následující signovanou grafiku od Adolfa Borna. Vizuální stav viz fotografie. Rozměry celého "hnědého" kartonu asi 48 x 39 cm. Součástí aukce jsou kvalitní fotografie s vysokým rozlišením, jež vám podají více informací o nabízeném předmětu. Žádné bližší specifikace bohužel nemám.
Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek Zvětšit obrázek

Stáhnout archív s dalšími high-res fotografiemi.
Pokud se vám fotografie načítají pomalu a nechcete čekat - nebo naopak si je chcete prohlédnout v klidu a později, stáhněte si ZIP soubor s velkými fotografiemi všech náhledů (1200 x 900 px).


Moje podmínky a pravidla

  • Z důvodu náročného zaměstnání a časového zaneprázdnění je osobní odběr možný POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ a to buď v Praze nebo Králově Dvoře (Beroun)
  • Nemáte-li o nabízený předmět zájem - pak prosím nepřihazujte a nekupujte
  • Očekávám platbu do 7 dní od výhry v aukci - nemáte-li čas předmět vyzvednout, předám vám jej i později - ale v takovém případě je nutná celá platba skrze PayU do 7 dní od výhry.

  • Žádné příhozy neruším! Naprosto žádné!
    S ohledem na spoustu nepoctivých kupujících na Aukru nehodlám tolerovat jakékoliv výmluvy typu, že vám kočka přeběhla po klávesnici či děti spálily peněženku.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii