AFRO SAMURAI - XBOX 360 !-image

AFRO SAMURAI - XBOX 360 !

Datum vložení: 9.5.2015
Zobrazení inzerátu: 98

Předmět byl nabízen za: 285 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

AFRO SAMURAI - Xbox 360

tomb raider game

O hře:

Afro Samurai je špičková hra, která Vám zaručí nový, živý herní zážitek jako z filmu. Je poutavá, návyková a opravdu živá. Přidejte se k hlavnímu hrdinovi, který se snaží pomstít smrt svého otce, a vypořádat se se současným vlastníkem čelenky č. 1, protože kdo má na sobě čelenku č. 1, ovládne svět! Ve hře Afro Samurai se snoubí tradiční japonská kultura s funky technologií a hip hopem - vše dohromady zaručuje svěží interaktivní zážitek. Hit animovaných televizních seriálů tak skutečně ožívá!
  • Unparalleled Star Power - Afro Samurai a Ninja je namluven Samuelem L. Jacksonem, na hudební stránce se podílel RZA ze slavného Wu-Tang Clan a Chuy Gomez, slavný DJ a expert na hiphopové hudbu.
  • Dynamický pohyb postav - Afro Samurai může manipulovat úplně se vším ve svém okolí, volné prostředí je nádherně animované.
  • Příběh o pomstě - Afro Samurai využívá všechny klady původní série, přináší ale spoustu nového materiálu a prostředí, které ocení jak příznivci těchto her, tak i úplní nováčci.
  • Krev je krásná - neotřele grafické zpracování, stíny a textury dávají hře Afro Samurai skutečně jedinečný vzhled i atmosféru.
  • Styl a rytmus - inovativní systém, kde hudba ovlivňuje umělou inteligenci nepřátel a doslova tak udává tón celé hře.
  • Elegantní násilí - vyvážený poměr mezi stylovým bojem a akrobatickými kousky s možností rychle a dynamicky rozseknout a roztrhat nepřátele na kusy.
Stav:Použité
Záruka:3 měsíce
Vyšlo:

21.07.2011

Žánr:

Akční

Jazyk:Anglicky
Naše cena:

285,-

text

Možnosti platby

Převodem ČSOB - 198360131/0300
(Variabilní symbol = číslo aukce)
Systém Pay-U
PayPal - na vyžádání

ZPŮSOBY doručení

Doporučená zásilka
- 39Kč (do výše tří her)
- 59Kč (čtyři hry a více)
- při koupi 10 a více her je poštovné ZDARMA
VEŠKERÉ ZBOŽÍ ODESÍLÁME DO 24 HODIN OD OBDRŽENÍ PLATBY!

Kontaktní informace

K-HRY.CZ
Na Nábřeží 127
Havířov 736 01
Telefon - 737 501 780
E-mail - [email protected]

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii