Akcie IG FARBEN AG 1940 červená lit.C-image

Akcie IG FARBEN AG 1940 červená lit.C

Datum vložení: 7.12.2014
Zobrazení inzerátu: 129

Předmět byl nabízen za: 349 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Akcie - Německo - koncern I.G. Farbenindustrie AG slučoval značky Bayer, Meister Lucius & Brüning, BASF, Elektron, Weiler-Ter Meer a další, které se po roce 1945 musely pod dohledem spojenců rozdělit. Koncern IG Farben byl jedním z hlavních podporovatelů nacismu a Hitlera, kontroloval např. filmové ateliéry UFA FILM a mnohé další klíčové podniky. Bohužel jejich nejznámější výrobek CYKLON B se vyráběl i u nás.

Stav: odpovídá stáří a stavu na fotografii. Formát A4, přeloženo

Prodávám výhradně originály, nejde o žádné reprodukce. Tedy zpravidla velké formáty, stav je na fotce vidět. Výrazné nedostatky uvádím. Znalci oboru skripofilie (sběratelství cenných papírů) vědí o co jde, ostatní se mohu DOSTATEČNĚ včas před svým příhozem zeptat.

Pokud hledáte něco co v nabídce nemám (obor, místopis, konkrétní firmu apod.), stačí napsat mail. Do aukcí není čas všechno zadat.

Případné barevné korekce vznikly úpravou fotky (zmenšením) > máte-li dotaz napište mail. Pěkná dekorace do rámečku na zeď i jako dárek. Vhodné pro byt, kancelář, obchod, restaurace, hospodu apod.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii