Akorát, že mi zabili tátu - Příběh Karla Kryla - Vojtěch Klimt-image

Akorát, že mi zabili tátu - Příběh Karla Kryla - Vojtěch Klimt

Datum vložení: 11.4.2014
Zobrazení inzerátu: 110

Předmět byl nabízen za: 252 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Již třetí vydání knihy Vojtěcha Klimta Akorát že mi zabili tátu vypráví životní příběh písničkáře a básníka Karla Kryla. Autor při jejím psaní vycházel nejen z důkladného studia všech dostupných tištěných i rukopisných pramenů a z důvěrné znalosti Krylových nahrávek, ale též z desítek osobních rozhovorů s Krylovými příbuznými, přáteli a známými a v neposlední řadě ze zkušeností, které ze svých setkání s Karlem Krylem měl sám. Jeho kniha je tak výsledkem sedmnáctiletého intenzivního zaujetí Krylovou osobností a dílem, přičemž si zachovává věcný styl vyprávění založený výhradně na ověřených faktech. Cennou součástí knihy jsou desítky unikátních fotografií, které jedinečným způsobem přibližují život a dílo jedné z nejvýznamnějších osobností naší kultury druhé poloviny dvacátého století.

Souhrn
AutorVojtěch Klimt
Žánrživotopisy
NakladatelstvíNakladatelství Nakladatelství je obchodní jednotka, která má oprávnění vydávat knihy a jiné publikace.Galén
Počet stranPočet stran Celkový počet stran knihy.384
Rok vydáníRok vydání Uvádí se rok, ve kterém byla kniha uvedena na trh veřejnosti2010
VýrobceGalén
Rozšířené údaje
JazykJazyk Jazyk knihy, ve kterém je napsána a vydána.český
ISBN978-80-7262-649-6
VazbaVazba Je uveden způsob vázání desek knihy.Pevná s přebalem matná
Váha638 gramů

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii