Aloe Vera 50 kusů tablet 50mg, extrakt 200:1-image

Aloe Vera 50 kusů tablet 50mg, extrakt 200:1

Datum vložení: 1.5.2015
Zobrazení inzerátu: 92

Předmět byl nabízen za: 89 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Aloe Vera - 50 kusů tablet (50mg, extrakt 200:1, tj. 10g dužiny)

podporuje trávení, regenerační a detoxikační účinky na organismus


Podívejte se na naše nejnižší ceny

50 kusů . 89 Kč
100 kusů . 149 Kč
250 kusů . 289 Kč
500 kusů . 549 Kč
1000 kusů . 999 Kč

V případě zájmu o větší množství
nás neváhejte kontaktovat!

Popis produktu

Charakteristika: Aloe Vera podporuje trávení a čistící procesy těla vedoucí k přirozené rovnováze trávících enzymů. Pomáhá především při poruchách trávení, střevní činnosti a diabetikům při nastolování přirozené hladiny cukru v krvi.

Složení v 1 tabletě: 50mg extrakt 200:1 (ekvivalent 10g) z Aloe Vera, pojivo - mikrokrystalická celulóza, kluzná látka – stearan hořečnatý

Dávkování: 1-2 tablety denně s dostatečným množstvím vody.

Skladování: Uchovávejte uzavřené, v chladu, suchu a tmě. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce: Dominik Škoda (IČ: 74740181) Spotřebujte do: trvanlivost je vždy min. 1 rok od prodeje

DOPLNĚK STRAVY: Registrovaný produkt na Ministerstvu zdravotnictví!
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Výrobek není určen pro děti do 16 let, těhotné a kojící ženy. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

Aloe Vera

Rostliny Aloe Vera jsou suchomilné až sukulentní tučnolisté rostliny s masitými často na okraji různě trnitě zubatými listy. V listech některých druhů Aloe Vera jsou obsaženy sekreční buňky produkující látky s hojivými účinky. Z listů Aloe Vera perfoliata se získává mauricijské konopí.

Aloe Vera je rostlina bohatá na živiny používána k mnoha účelům. Využívá se jako pomocná látka pro správné trávení, která díky bohatému obsahu enzymů pomáhá zlepšovat zažívání a zmírňuje příznaky poruch trávení pomocí čištění střev a jater. Dále pozitivně působí na detoxikaci organismu a využívá se při problémech se zácpou či při redukčních dietách, kdy pomáhá pravidelnému vyprazdňování při menším objemu stravy.

Aloe Vera pozitivně napomáhá při:
 • poruchách střevní činnosti, poruchách správného příjmu vitamínů a minerálů, nadýmání, zácpy a průjmy, syndrom přecitlivělého střeva, vředy tračníku
 • poruchách látkové výměny
 • jaterních problémech
 • snížené imunitě
 • virové infekci

O NÁS

Platba
 • ÚDAJE K PLATBĚ VÁM BUDOU ZASLÁNY NEJDÉLE DO 24 HODIN! (při volbě platba předem na účet)
 • E-mail, který posléze obdržíte, obsahuje číslo učtu, variabilní symbol, konečnou částku a pro kontrolu i znovu vaší adresu.
Doprava
 • Zboží odesíláme do 3 pracovních dnů, obvykle ihned následující den. Jakmile bude zboží odesláno obdržíte informační e-mail, aby jste věděli, že ho máte očekávat.
 • Všechno naše zboží je skladem a zasíláme přímo z ČR, žádný externí sklad z Číny s pochybný dodáním do 20 dní!
 • Každý kus je individuálně zkontrolován před odesláním.
 • Při více objednávkách z našich aukcí, poštovné nesčítáme! Platíte vždy jen jedno poštovné (to vyšší).
 • Při nepřevzetí dobírky Vám bude při následném zaslání účtováno opět poštovné v plné výši!
Hodnocení
 • Předně si velmi ceníme důvěry všech zákazníků, kteří se s námi rozhodli nakupovat, pokud se vaše důvěra proměnila ve Vaše očekávání, budeme velmi potěšeni za ocenění naší práce v podobě kladného hodnocení! Pokud ne, určitě nás neváhejte kontaktovat!
 • Pozitivní hodnocení Vám budou uděleny několik dní po úspěšné transakci (buďte prosím trpěliví) a vždy až po obdržení hodnocení z Vaší strany.
 • V případě nezaplacení posíláme 1-2 e-maily s výzvou pro zaplacení a posléze vyplňuji formulář pro navracené provize.
 • Nezaplacení a následné neodpovídání na e-maily z Vaší strany budou potrestány Aukrem a obdržíte záporné hodnocení, proto prosím, vyhněme se těmto problémům.

Našim cílem je Vaše spokojenost!

Jste velkoobchod? Máte zájem o desítky či stovky kusů? Při objednávce více jak 5ks můžeme nabídnout množstevní slevy, neváhejte nás kontaktovat!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii