Alternátor PEUGEOT 306 405 406 605 806 BOXER -image

Alternátor PEUGEOT 306 405 406 605 806 BOXER

Datum vložení: 27.7.2014
Zobrazení inzerátu: 37

Předmět byl nabízen za: 3100 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu


Prodávám zcela nový alternátor 95A
do vozů:
ModelMotorOd rokuDo roku
Peugeot 3061.801.199310.2003
Peugeot 3062.008.199306.1996
Peugeot 4051.608.199204.1997
Peugeot 4051.808.199204.1997
Peugeot 4052.008.199204.1997
Peugeot 4061.611.199505.2004
Peugeot 6052.0 16V07.199406.1995
Peugeot 8061.807.199508.2002
Peugeot 8062.006.199408.2002
Peugeot Boxer2.0 i 4x408.199604.2002
Peugeot Boxer2.4 TDI10.199604.2002
Peugeot Boxer2.5 i06.199404.2002
Peugeot Boxer2.5 D 4x403.199404.2002
Peugeot Boxer2.5 TDI01.199704.2002
Peugeot Expert1.810.199609.2000
825


Doklad + záruka 24 měsíců !
Možnost vrácení do 14 dnů.
Dodání cca 5 dnů.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii