??? asi moravský vltavín moldavite 373g-image

??? asi moravský vltavín moldavite 373g

Datum vložení: 14.9.2014
Zobrazení inzerátu: 406

Předmět byl nabízen za: 1 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Prodávám v zastoupení svého kolegy ( viz. jeho text. níže). Dle jeho posouzení by se mohlo jednat o jakýsi moravský vltavín . ( bez záruky ).

" dobrý den nabízí tento minerál o váze 373g nalezen na poli při zběru bramor za třebíčí po porovnání dokumentů na internetu barvi víraznější hnědé na okrajích lze prosvítit porovnání foto na internetu tak jeto asi moravský vltavín

zhledem ktomu začínám aukci na 1kč ohodnocení nechám na vás .vekos zhruba 10cm na 7,5cm na 8cm. při focení jsem kámen namočil do vody abi vinikl. příhozi neruším . to co vidíte na fotu obdržíte . zasílám po platbě předem na muj účet.posílám v ceném balíku s pojištěním. dotazi rád zodpovím na mejlu dávám si výhradné právo aukci ukončit. ale je to nepravdepodobné. přeji všem milovníkům minerálů příjemnou a nerušenou aukci a možnost získat i něco neobviklého ve zběratelství ohodnocení nechám na vás díky.Nesouhlasím se zasláním do zahraničí. "

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii