Autopotahy LUX Air-Bag PEUGEOT 307, PEUGEOT 308-image

Autopotahy LUX Air-Bag PEUGEOT 307, PEUGEOT 308

Datum vložení: 14.2.2016
Zobrazení inzerátu: 20

Předmět byl nabízen za: 1470 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

AUTOPOTAHY LUX

AIR-BAG COMPLETPEUGEOT 307

PEUGEOT 308 (ne sw)


vyrobeno v PolskuČíslo bankovního účtu:

Česka spořitelna


000000-2623408319/0800KONTAKT:

[email protected]

AUTOPOTAHY

LUX

AIR-BAG COMPLET


Vyrobeny z velmi kvalitních materialů. Vyjímečně odolné proti oděru. Spodní strana potahů je navíc podšitá vrstvou polyuretanové pěny, což zaručuje mnohem lepší přilnavost potahu k sedadlu. Maximální roztažení potahu umožňují také speciální gumky, které se po napnutí spojjí pomocí montážních háčků, které jsou součástí balení.

Inovativní řešení:

Konstrukce potahu na sedadlo řidiče počítá i s pokrytím podloketní opěrky, která bývá součástí sedadla. V takovém případě to umožňuje speciální zip, který můžete lehce odepnout.

Potahy jsou přizpůsobeny sedadlům typu Air-Bag, s bočními airbagy. Potahy na přední sedadla mají speciální, atestované švy, umístěné ve výšce bočních airbagů. Švy se automaticky trhají ve chvíli uvolnění airbagu a umožní mu tak bezproblémově se nafouknout ,aniž by nějakým způsobem zbržďovaly jeho čas reakce v případě havárie.

Elegantní úprava otvorů pod opěrkami hlavy, taktéž bezpečnostní pásy a zásuvky pásů, nacházející se na zadních sedadlech.

Praktický systém dělení zadních sedadel v poměru 1/3 ku 2/3 nebo 2/3 ku 1/3. Potah zadních sedadel je vybaven dodatečným pokrytím bočních stran, připojený pomoci zipů k hlavní části potahu. Toto řešení umožňuje složení zadního sedadla bez nutnosti rozepínání potahu.

Na potahy je výrobcem poskytována 24-měsíční záruka.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii