Battlefield 4 BF4 ČESKY ORIGIN WÍKENDOVKA-image

Battlefield 4 BF4 ČESKY ORIGIN WÍKENDOVKA

Datum vložení: 26.5.2015
Zobrazení inzerátu: 169

Předmět byl nabízen za: 545 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

GameKeys4all

GameKeys4all

Na veškeré zboží poskytujeme záruku funkčnosti
a garantujeme maximální rychlost dodání!
KONTAKTY:

702 946 444
GameKeys4all

Poslat dotaz na email: [email protected]

MOŽNOSTI PLATBY

1. Platba přes Aukro: POZOR!
Pokud provedete platbu přes PayU*, tak ode mne obdržíte aktivační kód během několika minut po provedené platbě, a to třeba
i uprostřed noci!
A to vše.
24h/7d = 24 hodin denně/7 dní v týdnu2.Složenkou typu A


3.
Kartou přes PayPal: Pokud potřebujete platit
kartou VISA, či MASTERCARD,
pošlete mi, prosím,
e-mail a já Vám
pošlu instrukce.

FACEBOOK

Staňte se fanoušky na FACEBOOKU a hrajte
o hodnotné ceny

Upozornění:

Jedná se o digitální distribuci!

Battlefield 4 ČESKY >>WÍKENDOVKA<<

Akce "Hravé dny" probíhá každý den od pondělí do pátku pro naše fanoušky na Facebooku:


.kde vždy najdete ty nejlepší nabídky pro každý den. Akce je vždy platná od vyhlášení do půlnoci následujícího dne. O víkendu probíhají "WÍKENDOVKY". Ty běží od pátečního vyhlášení až do pondělního skončení vystaveného předmětu.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout zde: GameKeys4all.na.Aukro.cz


Předmětem prodeje je originální, nikdy neaktivovaný aktivační kód pro ORIGIN, umožňující hrát tuto hru přímo v češtině bez nutnosti cokoliv upravovat.


Battlefield 4 akční hit svého žánru, který určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite 3 příští generace. Battlefield 4 tak díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Ve hře můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.

Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Napsali o hře:

9/10 „Dost bylo náznaků a pomrkávání, vývojáři z DICE se konečně podělili s novými detaily o singleplayerové kampani v Battlefield 4. V Battlefield 3 singleplayer za špičkovým multiplayerem zaostával, což by se ve čtvrtém díle mohlo změnit, i když půjde opět o ohranou záchranu světa, kterou můžete zařídit pouze vy a váš tým. Nechme ale klišé stranou a vzhůru do Baku, hlavního města Ázerbajdžánské republiky.“

Mrkněte na:
VIDEO ZE HRY


Obrázky ze hry

Jak to probíhá?

24h/7d = 24 hodin denně/7 dní v týdnu při platbě přes PayU*

Aktivační kód dostanete nejpozději do 10 minut od obdrženého potvrzení ze systému PayU s názvem: "Prodejce obdržel Vaši platbu"

Pokud vám kód nepřijde do 10 minut, tak se nejdříve mrkněte do složky "Spam a viry".
A když není ani tam, tak mi pošlete e-mail a já to obratem napravím.


  1. Koupíte hru pomocí tlačítka "Kup teď".
  2. Obdržíte e-mailem instrukce k zaplacení (bankovním převodem, složenkou A, vklad peněz na účet). Případně zaplatíte přímo přes platební systém Aukra PayU.
  3. Nejpozději do 10 minut po obdrženém potvrzení ze systému PayU dostanete e-mailem elektronický kód, který si aktivujete ve službě ORIGIN (vlevo nahoře v menu "Origin" -> "Uplatnit herní kód").
  4. Hru si pomocí tohoto manageru stáhnete a nainstalujete. Funkčně se nijak neliší od klasické krabicové verze.

*Rychlost zpracování Vaší platby pres PayU řídí systém Aukra a já nemám možnost to ovlivnit. Většinou to bývá během 2-3 minut, ale někdy se stane, že to trvá déle. O tom, že byla platba zaúčtována obdržíte e-mail s předmětem "Prodejce obdržel Vaši platbu". Teprve poté začne automat pracovat.© 2012

Hlavní menu:

Další naše služby:

Shánite nějakou hru nebojte se nás kontaktovat!
Na celkovou nabídku položek přejdete

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii