Bushido Katana 9260 steel-image

Bushido Katana 9260 steel

Datum vložení: 14.9.2014
Zobrazení inzerátu: 80

Předmět byl nabízen za: 7075 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Rozměry

Daito: 100,5 cm

Nagasa: 73 cm

Tsuka: 27 cm

Tloušťka čepele v Habaki: 7 mm

Tloušťka v Kissaki: 6 mm

Délka Kissaki: 4 cm

Šířka Nagasa v Habaki: 3,2 cm

Šířka čepele v Kissaki: 2,35 cm

Bod vyvážení: 16,5 cm od Tsuby

Gitae: Maru

Materiál Nagasa: Pružinová ocel 9260/55-57 HRC

Hmotnost: 1 Kg

Tameshigiri: tatami, zelený bambus

Videoprezentace: Bushido Katana 9260 steel

!Vzhledem k tomu, že se nejedná o linkovou výrobu, mohou se jednotlivé rozměry mírně lišit!

Popis

Nagasa: Čepel meče byla vykována v shinogi-zukuri, z pružinové oceli 9260, s tvrdostí 55-57 HRC. Po celé její délce se táhne hluboký bo-hi, kopírující při svém zakončení tvar kissaki. Meč je velmi dobře vyvážený a dodáván ostře nabroušen, pro okamžité použití v praxi.

Saya: Dřevěná pochva je pokryta mnoha vrstvami černého, velmi lesklého laku. Okolo ní je uvázána černá, bavlněná v klasickém stylu. Koiguchi bylo posíleno proti prasknutí saya.

Tsuba: Záštita byla vyrobena z uhlíkové oceli v jednoduchém stylu sukashi a dekorována kováním za studena. Následně byla zakalena v oleji a matně načerněna. Habaki i seppy jsou vyrobeny z mosazi.

Tsuka: Dřevěná rukojeť má po obou stranách vybrání, do kterých byly vloženy pruhy černě lakované same. Následně pak byla tsuka opletena černou, koženou šňůrou, ve stylu hinerimaki, se svýrazněním menuki ve tvaru drahů, použitím tsukamaki, ve stylu kiramaki. Fuchi a kashira jsou černě, matně lakované odlitky ze zinkové slitiny v jednoduchém provedení. Tsukamaki bylo prolakováno, za účelem jeho zpevnění a dalšího znečištění koženého opletu.


Zboží je zcela nové a nepoužité se 14-ti denní zárukou vrácení peněz a dvouletou zárukou na výrobní vady.

Přečtěte si prosím před objednáním informace „O mě“.

Objednávkou zboží potvrzujete dovršení věku 18 let.

Sledujte prosím i mé ostatní aukce i nabídky v eshopu.

Zboží odesílám na adresu příjemce nejpozději do 2 pracovních dnů, od připsání požadované hotovosti na účet. V případě jakýchkoliv dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat.

Při platbě prosím použijte jako VS objednací číslo předmětu a do zprávy pro příjemce uveďte své uživatelské jméno. Děkuji.Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii