Bylinný čaj Anti-cholesterol 250g, cévy, zdraví-image

Bylinný čaj Anti-cholesterol 250g, cévy, zdraví

Datum vložení: 14.11.2013
Zobrazení inzerátu: 9

Předmět byl nabízen za: 105 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Nabízím veliké, 250 gramové balení čajové, bylinné směsi, snižující hladinu cholesterolu v krvi, navíc s kladným vlivem na kardiovaskulární systém, posílení a detoxikaci organismu, chránící před rakovinou, podporující krvetvorbu, posilující cévy, snižující vysoký krevní tlak, potlačující křeče.

Čajovou směs tvoří: maté green (cesmína paraguayská), zelený čaj, fazolové oplodí, kopřiva dvojdomá, máta peprná a srdečník lékařský.

Čaj připravujeme tak, že 1-2 čajové lžičky směsi zalijeme vařící vodou a přikryté necháme 15 minut vylouhovat.
Čaj pijeme jednou, max. 2x denně, ale nikoliv pozdě večer (maté green obsahuje kofein).

Při tomto dávkování a každodenním užívání vám toto balení bylinek vystačí na čtvrt roku a odpovídá obsahu 180-250 sáčků porcovaného čaje nebo 5-6 balení čaje sypaného.

Čaj zasílám (v rámci minimalizace nákladů) jako doporučené psaní v ZIP sáčku a plastové obálce.

Zboží zakoupené a zaplacené přes PayU do 15.00, zpravidla odesílám ještě týž den !

Poštovné činí pouze 45 Kč.

jsou další čaje z mé široké nabídky, zasílané, samozřejmě, v rámci jednoho poštovného.

Opatrnosti není nikdy dost a sám bych byl opatrný s objednáním čaje od neznámého prodejce na Aukru, snad vaše obavy rozptýlí komentáře mých klientů,
kteří to již s mými produkty "riskli" - naleznete je a věřím, že i vy byste byli plně spokojeni.


V případě, že by vám 250 gramové balení nevyhovovalo, napište mi, vystavím vám aukci na vámi požadované množství.

Pro zaplacení, pokud možno, využijte platbu PayU, ale samozřejmě můžete zaplatit i převodem
a to na účet č. 240398265/0300.


Bylinky - dar přírody našemu zdraví, levně, rychle, až k vám domů.

Účinky jednotlivých bylin:

Cesmína paraguajská - jihoamerický strom, jehož usušené a rozdrcené listy jsou známé pod názvem Mate Green nebo Yerba maté. Obsahuje řadu vitamínů, bílkoviny, kyselinu fenolovou, saponiny, flavonoidy, silice, minerální látky a další tělu prospěšné látky, má povzbudivé a antioxidační účinky, působí detoxikačně a močopudně, snižuje krevní tlak, podporuje krevní oběh a napomáhá redukovat tělesnou hmotnost.

Fazolové oplodí - účinné diuretikum, snižuje hladinu krevního cukru a urychluje náš metabolismus. Používá se nejčastěji při močových kamíncích, cukrovce, revmatismu a při kožních chorobách.

Kopřiva dvoudomá - působí tonízačně na metabolismus a na všechny fyziologické funkce. Působí také jako diuretikum, podporuje krvetvorbu, zabraňuje kornatění cév,povzbuzuje srdeční činnost a snižuje hladinu krevního cukru. Taktéž stimuluje činnost slinivky, působí protiprůjmově, antivirově, antirevmaticky a zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů.

Máta peprná - rostlina se silnými antiseptickými vlastnostmi, která zlepšuje trávení, stimuluje centrální nervovou soustavu, zvyšuje tvorbu a vylučování žluči, podporuje detoxikaci organismu a tlumí nadýmání a křečovité bolesti.

Srdečník lékařský - známé kardiotonikum,které pomáhá při srdeční slabosti, snižuje tepovou frekvenci, tiší bolest srdce a pomáhá při léčbě angíny pectoris. Taktéž snižuje tlak, léčí bolesti hlavy, nervozitu, a má močopudné účinky.

Zelený čaj - má silné, antioxidační (tedy protirakovinné) i antibakteriální účinky, rozšiřuje cévy, čímž zlepšuje prokrvení organismu (především mozku a ledvin), posiluje zuby a imunitní systém a díky schopnosti využít tuk jako zdroj energie na úkor jeho ukládání v tukových partiích, má pozitivní účinky při hubnutí.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii