c Clarková: Tatínkova holčička. Klokan 2003.-image

c Clarková: Tatínkova holčička. Klokan 2003.

Datum vložení: 4.6.2014
Zobrazení inzerátu: 4

Předmět byl nabízen za: 80 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

47754

Clarková, Mary Higgins:Tatínkova holčička.

Klokan 2003. 20,5 x 13,5 x 3 cm. 294 stran. S přebalem.

- Kniha jednou čtená, jako nová.

-
Ellie Cavanaughové bylo teprve sedm, když byla její starší sestra Andrea zavražděna. Dramatická událost poznamenala celý Elliin příští život. Díky svědectví malé Ellie je uvězněn muž, o jehož vině byla přesvědčena. Ten také, jakkoli svou vinu vytrvale popíral, strávil příštích dvaadvacet let ve vězení. Pátrání však mnohem později odkryje nová děsivá fakta, která postaví tehdejší sestřinu vraždu do zcela jiného světla. S každým dalším zjištěním je Ellie, z níž se mezitím stala novinářka, blíž a blíž nebezpečnému střetu se zoufalým vrahem. Ellie je však odhodlána zjistit pravdu za každou cenu.

- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.
- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna.

Při každé korespondenci a při převodu platby uvádějte VŽDY kromě jiného hlavně Vaše uživatelské jméno na Aukru (NICK, přezdívku).

*
Vaším příhozem uzavíráte se mnou kupní smlouvu na základě níže uvedených podmínek:

Budete-li mít dojem, že v podmínkách této kupní smlouvy něco „striktně nařizuji“ nebo budou-li Vám nesrozumitelné, tak se aukce neúčastněte.


Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na MÉM účtu (podrobně níže *).


Vydražíte-li více předmětů: tuto skutečnost mi prosím oznamte hned po ukončení Vašich aukcí (podrobně níže *).


Zásilky odesílám POUZE na adresu Vámi udanou u Aukra! Neoznamujte mi změnu adresy jiným e-mailem (podrobně níže**).

Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni (podrobně níže *).

Při zakoupení více položek knih nebo pohledů počítám pouze jednu cenu za dopravu, která může být o něco vyšší nežli cena za jeden předmět.


Nebudete-li po obdržení zásilky se zakoupeným předmětem spokojeni, obraťte se na mne e-mailem a věc bude k Vaší spokojenosti vyřešena. Řešení případných reklamací přímo negativním komentářem z Vaší strany tímto vylučuji!

Osobně nepředávám - Na dobírku nezasílám.

*Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na MÉM účtu (z důvodů mých pravidelných cest do zahraničí). Proto doporučuji úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci. Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádám, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.
PO SEDMI DNECH od ukončení aukce JIŽ NEPLAŤTE, opožděnou platbu zasílám zpět.

Platba: prosím přímo na můj účet (spolehlivost zaručuji;ignorujte neobjektivní nesmyslné anonymní hvězdičkování a shlédněte pravé komentáře, které mi byly uděleny). Číslo MÉHO účtu Vám bude sděleno ve „Zpráva od prodejce“, která bude připojena ke zprávě od Aukra, že jste aukci vyhráli.

* Skutečnost, že jste koupili více předmětů mně oznamte bezprostředně po ukončení Vašich dražeb e-mailem, potom Vám sdělím cenu za dopravu. Může být o něco vyšší, než cena uvedená za jeden předmět (s ohledem na váhu či velikost zásilky). Nepřijde-li Vám do 6ti hod. žádná zpráva, potom připočítejte za dopravu cenu od předmětu s nejvyšší uvedenou cenou za dopravu. Přesáhne-li cena předmětu 500,- Kč, jehož vyvolávací cena byla pod 500,- Kč, sdělím vyšší cenu za dopravu, neboť zasílám jako cennou zásilku.


* Pozor! Zásilky odesílám POUZE na adresu Vámi udanou u Aukra! Neoznamujte mi tuto skutečnost jiným e-mailem.
Vaši případnou jinou doručovací adresumusíte udat u Aukra před koupí předmětu (kliknete na „Můj účet“ a v Nastavení na „Kupující“, kde vyplníte adresu pro doručení).

* Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.


Doprava (poštovné vč. pojištění + balné): zásadně odesílám jako pojištěnou zásilku (doporučeně / cenné psaní / cenný balík) – zásilku vyšší 5 cm též jako cennou zásilku.

- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM.

- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen Staaten.

Nebudete-li po obdržení zásilky spokojeni, obraťte se na mne a věc bude k Vaší spokojenosti vyřešena.Děkuji!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii