c Marek a Rykr: Město Kolín. Jeho vývoj . 1927.-image

c Marek a Rykr: Město Kolín. Jeho vývoj . 1927.

Datum vložení: 3.4.2015
Zobrazení inzerátu: 28

Předmět byl nabízen za: 700 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

50185

Robert Marek a Zdenek Rykr:

Město Kolín. Jeho vývoj dějinný, kulturní, obchodní a průmyslový.

Kolín 1927. 30 x 23,5 x 0,7 cm. * 14 kreseb (i barevných) Kolína a okolí. * 1 list, 56 stran, 1 list, přílohy a 2 listy. Původní kartonová vazba v dárkové kazetě.

- První stránka je s věnováním: “Zasloužilému bratru … Mnogaja ljeta.” s třemi vlastnoručními podpisy a razítko: “Svaz bojovníků za svobodu. Historické Sdružení čs. námořníků, Revolucionářů. Odbočka v Kolíně“. Kolín 28. I. 1950. Tato stránka s věnováním je ochráněna transparentním papírem.

- Pěkný stav, viz foto.


- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.
- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna.

Při každé korespondenci a při převodu platby uvádějte VŽDY kromě jiného hlavně Vaše uživatelské jméno na Aukru (NICK, přezdívku).

*
Vaším příhozem uzavíráte se mnou kupní smlouvu na základě níže uvedených podmínek:

Budete-li mít dojem, že v podmínkách této kupní smlouvy něco „striktně nařizuji“ nebo budou-li Vám nesrozumitelné, tak se aukce neúčastněte.


Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na MÉM účtu (podrobně níže *).


Vydražíte-li více předmětů: tuto skutečnost mi prosím oznamte hned po ukončení Vašich aukcí (podrobně níže *).


Zásilky odesílám POUZE na adresu Vámi udanou u Aukra! Neoznamujte mi změnu adresy jiným e-mailem (podrobně níže**).

Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni (podrobně níže *).

Při zakoupení více položek knih nebo pohledů počítám pouze jednu cenu za dopravu, která může být o něco vyšší nežli cena za jeden předmět.


Nebudete-li po obdržení zásilky se zakoupeným předmětem spokojeni, obraťte se na mne e-mailem a věc bude k Vaší spokojenosti vyřešena. Řešení případných reklamací přímo negativním komentářem z Vaší strany tímto vylučuji!

Osobně nepředávám - Na dobírku nezasílám.

*Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na MÉM účtu (z důvodů mých pravidelných cest do zahraničí). Proto doporučuji úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci. Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádám, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.
PO SEDMI DNECH od ukončení aukce JIŽ NEPLAŤTE, opožděnou platbu zasílám zpět.

Platba: prosím přímo na můj účet (spolehlivost zaručuji;ignorujte neobjektivní nesmyslné anonymní hvězdičkování a shlédněte pravé komentáře, které mi byly uděleny). Číslo MÉHO účtu Vám bude sděleno ve „Zpráva od prodejce“, která bude připojena ke zprávě od Aukra, že jste aukci vyhráli.

* Skutečnost, že jste koupili více předmětů mně oznamte bezprostředně po ukončení Vašich dražeb e-mailem, potom Vám sdělím cenu za dopravu. Může být o něco vyšší, než cena uvedená za jeden předmět (s ohledem na váhu či velikost zásilky). Nepřijde-li Vám do 6ti hod. žádná zpráva, potom připočítejte za dopravu cenu od předmětu s nejvyšší uvedenou cenou za dopravu. Přesáhne-li cena předmětu 500,- Kč, jehož vyvolávací cena byla pod 500,- Kč, sdělím vyšší cenu za dopravu, neboť zasílám jako cennou zásilku.


* Pozor! Zásilky odesílám POUZE na adresu Vámi udanou u Aukra! Neoznamujte mi tuto skutečnost jiným e-mailem.
Vaši případnou jinou doručovací adresumusíte udat u Aukra před koupí předmětu (kliknete na „Můj účet“ a v Nastavení na „Kupující“, kde vyplníte adresu pro doručení).

* Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.


Doprava (poštovné vč. pojištění + balné): zásadně odesílám jako pojištěnou zásilku (doporučeně / cenné psaní / cenný balík) – zásilku vyšší 5 cm též jako cennou zásilku.

- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM.

- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen Staaten.

Nebudete-li po obdržení zásilky spokojeni, obraťte se na mne a věc bude k Vaší spokojenosti vyřešena.Děkuji!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii