CD - Lucie Bílá - Jsem to já - s podepsanou fotkou-image

CD - Lucie Bílá - Jsem to já - s podepsanou fotkou

Datum vložení: 4.5.2015
Zobrazení inzerátu: 84

Předmět byl nabízen za: 199 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Předmětem této aukce je CD singl - LUCIE BÍLÁ - Jsem to já - s podepsanou fotkou - promo k Černobílému turné - rarita!

! POZOR ! POZOR ! Každý kdo u mě nakoupí, dostane se zbožím malý dárek v balíčku ! :-)

Vítám Vás na svých aukcích!

ZDE najdete veškeré potřebné informace k tomu, jak u mě nakoupit a jak postupovat.

!POZOR NA STAV ZBOŽÍ!

Některé zboží může být úplně nové,nebo lehce použité, nebo použité více - částečně poškozené. Vždy, prosím, věnujte dostatečnou pozornost těmto informacím. Pokud by se někdy stalo, že by zboží neodpovídalo popisu - může se to samozřejmě stát, i já mohu udělat chybu a něco přehlédnout, nebo aukci špatně napsat. V takovém případě jsem ochotná vrátit peníze, po tom co obdržím své zboží zpět. Je ale třeba se se mnou spojit dopředu, abychom se mohli domluvit. Poštovné proplácet nemohu, protože ho hradím české poště, která ho nevrací.

POŠTOVNÉ

Stanovuji dle přibližné hmotnosti zásilky, dle ceníku české pošty. Pokud by se stalo, že bude poštovné neúměrně vyšší (Platí pouze u větších, těžších věcí) budu Vás o tom informovat. Jinak pár kč navíc účtovat NEBUDU!Balné též neúčtuji, ani cestu na poštu, jako mnozí zde, aby zvýšili cenu předmětu.já toto nedělám!Zboží odesílám VŽDY DOPORUČENĚ, aby byl podací lístek jako doklad o odeslání, kdyby nastal jakýkoli problém.Pokud zakoupíte více předmětů - poštovné samozřejmě hradíte jenom JEDNO!

!NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM!NESNAŽTE SE MĚ O TO PŘEMLUVIT!Děkuji za pochopení!

ZASLÁNÍ ZBOŽÍ NA JINOU ADRESU NEŽ JE UVEDENA NA AUKRU

Je samozřejmě možné, prosím o zprávu nejlépe emailem se sdělením na kterou adresu chcete zboží zaslat.

DODACÍ LHÚTA

Snažím se vždy zaslat zboží co nejdříve po obdržení platby na účet. Ve Vašem vlastním zájmu DOPORUČUJI - s platbou zbytečně neotálet a zaslat ji pokud možno hned po skončení aukce, urychlíte tím čekací dobu na odeslání zboží.

PLATBA

Je možná klasickým bankovním převodem, PLATBU PŘES PAY U NEPOUŽÍVAT!

V individuálních případech je možné platbu provést přes Paypal. SLOŽENKU PROSÍM NEPOUŽÍVAT!Pokud byste toto požadovali, požádejte mě o sdělení adresy. Platbu očekávám do 3 dnů od skončení aukce, pokud platbu budete zdržovat, zdržujete i dodání zboží!Pokud do 7 dnů od ukončení aukce platbu neobdržím (A neřeším zda se jedná o víkend nebo ne)podávám aukru žádost o vrácení provize, zboží vystavuji znovu a pokud se nedomluvíme jinak, uděluji i negativní komentář.

Pokud budete chtít jakoukoli informaci ohl.zboží, nebo vás bude cokoli zajímat, neváhejte se zeptat, jak budu mít přístup k emailu, ráda odpovím veškeré dotazy.

Na závěr vám děkuji za vaši pozornost a doufám, že u mě budete rádi a pravidelně nakupovat!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii