Černá crossbody kabelka C&A 1x použitá-image

Černá crossbody kabelka C&A 1x použitá

Datum vložení: 12.12.2013
Zobrazení inzerátu: 12

Předmět byl nabízen za: 99 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Prodám jedenkrát použitou černou koženkovou crossbody kabelku C&A, rozměry: 20 x 17 cm.

Móda C&A

Móda pro mladé i starší. Společnost C&A nabízí módu pro energické ženy, náročné dívky i pro muže, kteří mají rádi nedbalou eleganci nebo pro nezbedné děti. Móda, která má pro každou příležitost a pro každý typ právě to vhodné. Tím se C&A stará o příjemnější život milionů zákaznic a zákazníků. C&A nabízí svým zákazním v Evropě kvalitní oděvy za přístupné ceny již déle než 100 let.

Historie C&A

Společnost C&A byla založena v roce 1841, zakladateli byli bratři Clemens a August Brenninkmeyer, kteří založili svůj první sklad textilií v holandském Sneeku. Písmena v názvu C&A jsou iniciály bratrů. Dnes má společnost C&A pobočky po celé Evropě. Společnost C&A se také zabývá ekologickými problémy. Nyní si C&A klade za cíl i to, aby nabízela produkty z biologicky pestované bavlny.

C&A – Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)C&A – Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)

C&A a celebrity

Společnost si pro své kampaně také vypůjčuje známé tváře. Tváří jarní a letní kolekce se stala Alena Šeredová. V minulých kolekcích zazářily herečky Anna Geislerová, Linda Rybová a Tereza Brodská a pak také topmodelka Petra Němcová. Firma C&A má několik podkategorií tak, aby vyhověla všem svým zákazníkům. Clockhouse Girls, Clockhouse Boys, značka Yessica pro sebevědomé, sexy ale i klasické ženy, Angelo Litrico pro muže a Kids pro děti. Dál si můžete u společnosti C&A zakoupit plavky a doplňky od kabelek po bižuterii a kvalitní spodní prádlo.

C&A – Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)


Podívejte se i na mé další aukce, ušetříte na poštovném. Při koupi další mé aukce si účtuji 5 Kč za kus. Poštovné se platí vždy to nejvyšší.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii