Černá ledvinka HERO-image

Černá ledvinka HERO

Datum vložení: 5.3.2015
Zobrazení inzerátu: 115

Předmět byl nabízen za: 25 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Černá ledvinka HERO. Ledvinka má na přední straně červený štítek s výrobcem. Obsahuje dvě kapsy, se zapínáním na kovový zip (ve větší kapse je potom ještě jedna kapsa na zip). Opasek je polohovací. Materiál: 100% polyester. Rozměry: délka (i s opaskem): 47 cm, šířka: 24 cm, výška: 13,5 cm. Ledvinka je nenošená, jako nová (s neodtrženou cedulkou), viz foto.

Černá ledvinka HERO

Černá ledvinka HERO

Černá ledvinka HERO

Vyplatí se podívat se na . V případě nákupu dalšího zboží totiž účtujeme jedno poštovné (v závislosti na velikosti zásilky). Podrobnosti na stránce .


Případné dotazy rádi zodpovíme přes formulář Položit dotaz prodejci nebo telefonicky na 499 111 012.

Jsme internetový bazar. Záruku poskytujeme 14 dní pro případ skrytých vad. Záruka se nevztahuje na nic, co je popsáno v textu inzerátu nebo viditelné na přiložených fotografiích. Součástí balení je to, co je na fotografiích.

Osobní odběry nenabízíme.

Více informací naleznete na stránce .

Zboží prodává Bazarobot!

Bazarobot je služba, která vyzvedne vaše nepotřebné věci, prodá je na Aukru a o zisk se s Vámi potom rozdělí. Zjistěte jak to funguje na stránce .

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii