ČERNÉ TURMALÍNOVÉ MÝDLO- skvělá věc-Jolca4-image

ČERNÉ TURMALÍNOVÉ MÝDLO- skvělá věc-Jolca4

Datum vložení: 2.2.2015
Zobrazení inzerátu: 558

Předmět byl nabízen za: 129 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Jolca4

ČERNÉ KOSMETICKÉ TURMALÍNOVÉ MÝDLO

skvělá věc!

70 gr.

hloubková péče v okamžiku!

široké použití!

funkce:

1. Zlepšení prokrvení rukou, obličeje a krku, odstranění bakterií a roztočů, zamezení a léčba akné

2. Úleva od příznaků unaveného obličeje, zhrublé kůže , vybělující účinek , zlepšuje svalovou ochablost zarudnutí obličeje ,pomáhá ke korekci kruhů pod očima a pokleslých očních váčků

3. Odstranění toxinů v kůži a zdraví škodlivých látek v kosmetice , ničí bakterie výsledek - zdravější pokožka. Při používání k mytí vlasů zmírňuje tvorbu lupů , snižuje vypadávání vlasů, kožní záněty lehké a rozptyluje nepříjemný zápach intimních částí.

4. zvyšuje pružnost pokožky,hloubkové čištění, a revitalizace podkožních buněk má aktivační účinky.

Kosmetické mýdlo s turmalínem je druh minerálu v krystalové formě. Má pyroelektrické a piezoelektrické efekty, které mohou uvolňovat hluboko - infračervené a záporné ionty udržitelným způsobem. Turmalín nese biologickou elektřinu a mnoho prvků minerální výživy , bránit šíření bakterií , zvyšuje pružnost pokožky a má čistící účinky , které dávají pozitivní vliv na revitalizaci podkožních buněk a má aktivační účinky.

na další mé aukci černá slupovací maska speciálně určená na celý obličej a t-zónu na zádech, kde se tento problém vyskytuje nejvíce, ále černá maska, speciálně´určená na nos

silnější účinek, než u známých slupovacích náplastí

BLACK HEAD

- zanešené póry na nosu se objevují mnohem častěji, než na ostatní částech obličeje, což způsobuje znečištěné ovzduší, prach, zvláště vhodná pro smšenou až mastnou pleť

speciální složení z aktivního uhlí, minerálů a bylin, které na sebe váže nečistoty z pórů z kůže, všechny nečistoty se odstraní při odlepení masky, póry jsou důkladně vyčištěné. Při pravidelném používání vypadá kůže mnohem lépe.

POUŽITÍ: nejprve umýt obličej, důkladně osušit, do oblasti nosu nanést masku v tenké vrstvě, maska začíná okamžitě tuhnout, nechat působit 15-20 minut, následně opatrně sloupnout, zbytky dočistit vlhkým vatovým tampónem, po prohlédnutí náplasti budete překvapeni, kolik nečistot bylo odstraněno!

po použití nezapomeňte zbylou masku pečlivě uzavřít do zips sáčku, který je přiložen, tak ji uchováte pro další použití

vhodná pro ženy i muže

předmětem aukce je 1 kus

podívejte se na mé další aukce(přes 1800 aukcí, třeba vás ještě něco zaujme, platíte jedno poštovné!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii