Čerstvá domácí konopná mast, vylepšená receptura-image

Čerstvá domácí konopná mast, vylepšená receptura

Datum vložení: 20.3.2015
Zobrazení inzerátu: 57

Předmět byl nabízen za: 149 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Konopná mast vyráběná podle uznávaného receptu tety Bushky, kdy výrobní proces trvá cca 2 měsíce a mast je velmi silná. Obsahuje konopí a žlutou vazelínu, která je nealergická. Plněná v kelímcích o objemu 100ml.


Vylepšená receptura, do masti přidán konopný olej, včelí vosk a tea tree oil. Tyto ingredience vylepšují vlastnosti a účinky masti!


Mast je čerstvá, dodělaná 28.6.2014. Pro zachování skoro až zázračných léčivých účinků skladujte v chladu a spotřebujte do roka. Mast lze samozřejmě použít i po uplynutí této doby, ale účinky už nebudou takové a lze je poté připsat spíše působení žluté vazelíny, která je na pokožku léčivá sama o sobě. Proto doporučuji si mast „nešetřit“, léčivé látky z konopí bohužel časem vyprchávají.


Nepoužívat vnitřně ani na hnisající či otevřené rány.


Účinky: protizánětlivé a hojivé (THC - aktivní složka konopí má výrazné antivirální účinky a jeho psychicky neaktivní prekursor kanabidiol (CNB) je nositelem antibiotických účinků). Že k léčivému půsbení je zapotřebí obou látek, které působí ve synergii, dokázala již v 50. letech dodnes mezinárodně citovaná práce československého vědeckého týmu prof. Kabelíka). - analgetické (proti bolesti) - uvolňující (uvolňuje svalové napětí, křeče) - afrodisiakální (nedávno provedený vědecký výzkum dokázal zvýšení pohlavní touhy u krysích samiček, ale praxe ukázala, že takto působí i na člověka, a to u obou pohlaví) Na co mast pomáhá? - spáleniny – zchladit pod proudem studené vody a okamžitě natřít silnější vrstvou masti, po vstřebání znovu namazat - všechny druhy oděrek, povrchních říznutí, zanícené póry (akné), boláky vzniklé ucpáním žláz za uchem (i u zvířat), zarostlé nehty, kuří oka, opary, některé plísně včetně bílé nehtové - některé druhy lupénky a atopických ekzémů - ekzém na loktech (kůže drsná jako struhadlo – neznám přesný název, ale je to celkem běžný problém) - lehké artritické (do II. stupně) a revmatické bolesti, torticollis (což je, když ráno vstanete a nemůžete na jednu stranu otočit hlavou) - bolesti zad - například velmi rychle odstraní bodavou bolest a ztuhlost svalů při tzv. "myším syndromu" (což je, když hodně dlouho sedíte u počítače a klikáte myší, až vám zatuhne šíje) - záněty a otoky žil, bércové vředy, pohmožděniny jako natlučené koleno, výron a svalové bolesti - menstruační bolesti (natřít a masírovat podbřišek, nejlépe osobou přitažlivého pohlaví) - hemeroidy - chronický zánět hrtanu (vhodné je mast aplikovat s Priessnitzovým obkladem) - začínající rýma, nachlazení a bolest v krku (napomáhá k uvolňování hlenu - natřít nos a čelo, namasírovat krk a převázat šátkem); pomůže i při astmatických obtížích, protože uvolňuje dýchání - migrény, bolesti hlavy (natřít čelo a spánky) - zelený zákal (potírat oční víčka před spaním) - pouze jako podpůrná léčba! Pozor: Nenatírat na krvácející rány! Zhnisané rány nejprve pořádně vyčistit a nechat zaschnout! U ekzémů a lupénky může po ošetření mastí především s konopným olejem dojít k několikadennímu (až 3 dny) přechodnému zhoršení příznaků - to je však známkou hojení. Pokud negativní příznaky přetrvávají, je třeba mast přestat používat, protože se může jednat o alegickou reakci. Klouby, cévy ani svaly při zánětu nemasírovat, mast pouze dobře vetřít do pokožky.

Podívejte se i na mé další věci, při koupi více věcí platíte jen jedno poštovné!


Při využití platby přes PayU, posílám zboží hned druhý den!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii