Certifik.BIO Mladý ječmen 500g z USA,výborná chuť!-image

Certifik.BIO Mladý ječmen 500g z USA,výborná chuť!

Datum vložení: 20.10.2013
Zobrazení inzerátu: 79

Předmět byl nabízen za: 605 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Začátek formuláře

V této aukci nabízím BIO ječmen dovezený z USA za nejlepší cenu na aukru. Balení má 500g a tento ječmen má dva certifikáty kvality:USDA ORGANIC a Quality assurance international. Má velmi jemnou a lahodnou chuť ve srovnání s jiným ječmenem na našem trhu.

Bio mladý ječmen byl schválen v databázi potravin pro zvláštní výživý ministerstvem zdravotnictví. Jednací číslo OVZ-35.1-16.01.2014-23786

Prodávám 500g velmi kvalitního mladého ječmene, který byl vypěstován v USA, bez použití hnojiv a jiných chemických látek. V poměru cena, kvalita a množství nemá tato nabídka na internetu ani na aukru konkurenci.

Dávejte pozor na různé druhy testů, např. ty, které prokazují kvalitu ječmene podle toho, že plave v horké vodě na hladině. Tento test rozhodně neprokazuje, zda ječmen obsahuje aktivní bílkoviny. První problém je, že pojem aktivní bílkoviny neexistuje a buď v ječmenu jsou a nebo ne. Obsah bílkovin se měří jen pomocí xantoproteinové reakce a biuretové reakce.

Hlavně, ječmen nikdy nedávejte do horké nebo vařící vody, zničíte tím všehchny enzymy a vitámíny! Proto se například kvalitní šťávy z ovoce lisují za studena.

To, že ječmen plave prokazuje, že je tam více vlákniny na úkor vitamínů, enzýmů a minerálů a záleží i na tom, jak jemně je pomletý, čím jemnějí, tím více plave.

Zelený ječmen je považována za nejvýživnější z obilných trav. Zelený ječmen nabízený v této aukci pochází z ekologicky obhospodařované a nedotčené oblasti USA. Sklízí se pouze mladé listy, kdy je obsah nutričních látek na nejvyšší hodnotě.

Jedná se o vysušenou ječmennou tráva rozemletou na prášek, která si zachovává jednak typické přírodní aroma a jednak vlákninu, která je významná pro správné fungování trávicího systému. Tento způsob zpracování umožňuje to, že se do ječmenu nemusí přidávat žádné konzervační látky. Ječmen je složen z velmi malých částic, aby bylo velmi snadné míchání a vstřebávání. Vaše tělo má tak okamžitý přístup k živinám, které jsou nezbytné pro celkové zdraví.

Mladý ječmen obsahuje široké spektrum vitamínů a minerálů a dalších hodnotných látek. Mezi nejdůležitějšími možno zmínit vysoký obsah betakarotenu, vitamínů skupiny B, vitamínu C, draslík, kalcium, hořčík, železo, měď, mangan, fosfor a zinek. Mladý ječmen obsahuje 11x více vápníku než kravské mléko, 7x více vitamínu C než pomeranč a 5x více železa než špenát.

Ječmen vytváří vyrovnaný vztah mezi kyselinami a zásadami. Tím vyrovnávají ph v organismu, způsobené nadměrným příjmem kyselinotvorných potravin,

Největším přínosem mladého ječmene je vysoký obsah chlorofylu. Chlorofil stimuluje růst tkání a tvorbu červených krvinek. Molekula chlorofylu je velmi podobná s molekulou hemoglobinu.

Mladý ječmen zlepšuje trávení a vstřebávání živin, regeneraci a ochranu před volnými radikály. Mladý ječmen má silný alkalizující účinek v těle. Účinně neutralizuje zakyselení organismu a reguluje tedy problémy spojené s ním.

Doporučené dávkování:

1 čajovou lžičku rozmíchat v 250ml vody. Mladý ječmen je nejlépe užívat na lačno, buď 20 min před jídlem nebo 2 hod po jídle, tak aby se jejich trávení a zažívání nekřížilo. Je rovněž důležité rozmíchat v chladných (neperlivých) tekutinách (nejlépe ve vodě), protože horké tekutiny by zničily aktivní enzymy

Toto balení je na 5-6 měsíců.

Balení je složeno ze dvou balení po 200g a jednoho 100g.

Pokud budete mít nějakou otázku, neváhejte mě kontaktovat.

Konec formuláře

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii