Československo - 50 Haléřů 1977 - ZAKOUSKA -VZÁCNÉ-image

Československo - 50 Haléřů 1977 - ZAKOUSKA -VZÁCNÉ

Datum vložení: 18.6.2014
Zobrazení inzerátu: 98

Předmět byl nabízen za: 79 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Zdravím Vás, bratří Češí!

Je možné nakupovat u mě bez překážek, protože mám účet v české bance – ČSOB. Číslo účtu je v automatickém e-mailu z Aukra (Allegro). Zásilka probíhá průběžně a bez problému z Polska doporučeným dopisem.
Koukněte i na mé ostatní aukce.

Předmětem aukce je mince na foto.

Profesionální muzeální kopie mincí.

NEJLEPŠÍ KOPIE NA TRHU – ten, kdo aspoň jednou držel takovou kopie v ruce, ví, o co jde. Odlitky, které do této doby se ukazovaly na Aukro (Allegro) při ní odpadají. Není to zmetek, odlitek, jakých je plno na trhu – je to vynikající kopie s krásnou hranou a ZVUKEM! Záruka potěšení – prodal jsem dříve už hodně kusů – zákazníci volají mně a pochvalují. Originální foto!


Jednoduchá a levná zásilka z Polska do České Republiky pomocí bezpečného dopisu - mince budete mít několik dnů po platbě!
Postovne je vždy stejné - bez ohledu na to kolik aukcí vyhrál!
- Ve skutečnosti vypadá mince mnohem lépe. Stojí za to, podívat se na mé další aukce - vyprodej velkého množství minci z celého světa - všechno od 1 Kč! Zvu na přehled.Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii