CHARLES DELON SPORTOVNÍ HODINKY ILLUMINATOR-image

CHARLES DELON SPORTOVNÍ HODINKY ILLUMINATOR

Datum vložení: 18.2.2015
Zobrazení inzerátu: 74

Předmět byl nabízen za: 890 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

CHARLES DELON ILLUMINATOR

Položka specifika

Typ položky:
SPORT hodinky

Ochranné sklo typ materiálu:
hardlex sklo
Materiál pouzdra:
TITANIUM
Výrobce:
SPORTISIMMO
Ciferník typ materiálu:
Nerez
Odolnost proti vodě hloubka:
3ATM
Pohon:
QUARTZ
Ciferník průměr:
3,8cm
s pouzdrem4,6cm

Styl:
univerzální
Pohlaví:
Muži

Ciferník zobrazení:
Analogový
Náramek Typ materialu:
KOV
Tvar pouzdra:
KOLO
Délka pásu:
DO 24CM
Číslo modelu:
SPORT227-2
balení:
poly bag
Kvalita:
Vysoká kvalita
Funkce:
SPORT
Styl:
SPORT

DÁKLE DOPORUČUJEME-

Mechanické hodinky - Automaty GOER CHRONOGRAF

Zde najdete pouze kvalitní mechanické, automatické hodinky, které se natahují pohybem Vaší ruky a taktéž se dají natáhnout ručně a to za ty nejlepší ceny v ČR! Už nikdy nebudete muset požívat baterky do hodinek! Automatické hodinky jsou mechanické hodinky doplněné samonatahovacím mechanismem, který zajišťuje natahování pera v hodinkách bez nutnosti nátahu ručního,ale lze i ručně natáhnout. Těmto hodinkám se též říká automaty nebo hodinky samonatahovací. Pohybem ruky se na strojku roztáčí rotor (vahadlo, které je uloženo většinou centrálně na strojku hodinek), který pomocí soukolí zpřevodovaného do pomala natahuje pero.

NÁŠ E-SHOP:

WWW.WEIDE88.NA.AUKRO.CZ

WWW.WEIDE88.NA.AUKRO.CZ

DALŠÍ NOVÉ NABÍDKY HODINEK:HODINKY WEIDE WH846 - 1HODINKY WEIDE WH844HODINKY WEIDE WH839

HODINKY WEIDE WH1008 - 2LED analogové hodinky WEIDE WH-903 ALED analogové hodinky WEIDE WH-849Analogové LED hodinky Weide WH-903 BJedinečný styl, být nejlepší, to je styl Weide


http://www.weide-watch.cz/shopy/weide.eshop-zdarma.cz/template_ez2/top.jpg

Prestižní výrobce hodinek Weide je mladá a dynamická společnost, známá především v Asii, Japonsku a USA. Působí na trhu již dlouhou řadu let a její základ se eviduje od roku 1990. Zabývá se výrobou a prodejem kvalitních a módních sportovních hodinek.

Pánské hodinky nejsou jen ukazatelem času. Jsou především doplňkem, který dokresluje Vaši osobnost. Pánové, měli byste si proto vždy vybírat hodinky, nejen podle funkcí, ale i podle jejich vzhledu tak, aby se staly součástí vašeho image. Správně zvolené pánské hodinky Vám mohou dodat to pravé charisma, kterým budete působit na své okolí. Pokud hodinky budou ladit s Vašimi pocity, pomohou k dokonalosti i Vám samotným.

Jsou vyrobeny v masívním designu, který si zamilujete. Zaručeně potěší a uspokojí byznysmana stejně tak, jako módně založeného muže svým klasickým retro vzhledem.

Weide pokračuje v tradici vyrábění luxusních řemeslně vyráběných hodinek hodících se pro všechny typy mužů.

Pro svůj design, který dokáže podtrhnout individualitu, si je oblíbilo mnoho vrcholových sportovců a světově známých celebrit. Hodinky Weide budou vždy symbolizovat kreativitu, inovaci a dynamické myšlení, protože se učí z minulosti, ale zároveň nezapomínají na budoucnost.

Weide řada sportovních hodinek je mezinárodní high-end značky s jedinečným stylem, výborným zpracováním a s chutí neustálé inovace.

Společnost se drží obchodní filozofie "být nejlepší a stále se zdokonalovat" a snaží se poskytovat svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty za dostupné ceny.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii