Chlorella pyrenoidosa 1000g, 4000tbl, Německo-image

Chlorella pyrenoidosa 1000g, 4000tbl, Německo

Datum vložení: 9.3.2015
Zobrazení inzerátu: 92

Předmět byl nabízen za: 1100 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

CHLORELLA PYRENOIDOSA na 6 měsíců za 1200Kč


Srovnejte s konkurencí a nenajdete lepší cenu. Tato dávka Vám postačí na více než tři měsíce. Chcete zakoupit větší množství? Pak využijte další z mých aukcí a získejte slevu!

Chlorella pyrenoidosa je jednobuněčná sladkovodní řasa, která se pěstuje v teplém klimatickém pásmu. Řasa je nejbohatším zdrojem chlorofylu (rostlinné barvivo) na světě. Chlorofyl má protizánětlivý a deodorační účinek, urychluje hojení ran a zánětů. Jedna tableta řasy Chlorela pyrenoidosa obsahuje milióny chlorellových buněk, které se podílí na ozdravění našeho těla. Vláknina řasy váže toxický odpad ze stravy (těžké kovy, amalgam z plomb, jedy, usazeniny na stěnách střev) a odvádí je z těla. Chlorella nám také předává kompletní spektrum výživných látek (vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy, rostlinné bílkoviny). Užitečné vlastnosti chlorelly jsou odbornou veřejností sledovány již od roku 1890. Obsahuje růstový faktor CGF, dále vitaminy, minerály, aminokyseliny, nukleové kyseliny a další látky nezbytné pro dobrý zrak.

Chlorella stimuluje imunitní systém, pomáhá regenerovat tkáně, celkově zbavuje tělo toxických látek, napomáhá hojení a celkovému ozdravení organismu. Chlorella se uplatňuje při léčbě alergie, kožních, srdečních, revmatických a zažívacích potíží, působí proti virovým infekcím. Chlorella pomáhá při léčbě cukrovky, osteoporózy a jiných nemocí. Chlorella účinně čistí střeva. Pomáhá také při prevenci i léčbě rakoviny včetně rakoviny tlustého střeva. Chlorella je samozřejmě vhodným doplňkem zdravé výživy. Chlorella Pyrenoidosa pomáhá povzbudit metabolizmus, čistit organizmus a dodává do těla vše to, co mu chybí. Sladkovodní řasa chlorella je v tomto směru ideálním pomocníkem.

Chlorela a její prospěšný vliv:

  • pomáhá zvýšit celkovou odolnost organismu chrání buňky a tkáně před působením volných radikálů
  • reguluje hladinu cholesterolu a tlak krve
  • je vhodným potravinovým doplňkem pro prevenci nádorových onemocnění
  • podporuje regeneraci tkání při poškození slouží jako prevence při chorobách srdce a cév
  • zvyšuje účinnost inzulínu a kontroluje hladinu cukru v krvi
  • dokáže eliminovat lépe se vypořádat se stresovými situacemi a vyčerpáním
  • pomáhá řešit zánětlivá onemocnění vnitřeních orgánů a kloubní onemocnění
  • ideální jako doplněk pro sportovce, napomáhá přirozené tvorbě svalů!

Unikátnost chlorelly spočívá mimo jiné v takzvaném růstovém faktoru - Chlorella Growth Factor, CGF. Extrakt ze sladkovodní řasy díky tomuto faktoru obsahuje aminokyseliny, peptidy, glykoproteiny, polyamidy, některé vitaminy, minerální látky a stopové prvky.

Chlorella patří k nejstarším organismům na Zemi. Ze všech rostlin obsahuje nejvíc chlorofylu. Chlorella pyrenoidosa je nejhodnotnější z potravinářsky využitelných řas a nutričně nejbohatší. Množí se v čisté filtrované vodě. Chlorelový prášek je slisován do tabletek, které drží svůj tvar, protože řasa je přirozeně lepivá.

Chlorella nabízí komplexní výživu ve formě, která je pro lidský organismus dobře využitelná. Omlazuje organismus očistou. Chlorella pyrenoidosa podporuje buněčnou regeneraci, zvyšuje kapacitu imunitního systému a je prevencí řady onemocnění.

Vedle další známé řasy Spilurina řasa Chlorella navíc obsahuje vitamín C, více nenasycených mastných kyselin s vícečetnými vazbami a více chlorofylu, který hraje důležitou roli při okysličování.

Zboží pochází od německého dodavatele, baleno je v uzavíratelném obalu.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii