*CHYTACÍ SUMCOVÉ PELETY 24mm, 600g,* -image

*CHYTACÍ SUMCOVÉ PELETY 24mm, 600g,*

Datum vložení: 5.7.2015
Zobrazení inzerátu: 5

Předmět byl nabízen za: 85 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

CHYTACÍ SUMCOVÉ PELETY(s dírou), TRAPER EXPERT, BIG CATFISH, 24mm, 600g. Špičkové sumcové chytací pelety vyrobené cíleně pro lov sumců. Jejich průměr 24 mm eleminuje záběry menších ryb na minimum. Pelety jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, obsahují podíl rybího masa a v. jater, krve a jsou doplněné specifickým mixem atraktorů. Jsou dipované chuťovými stimulátory, svým složením s okamžitým účinkem určené pro lov bez předchozího masivního krmení. Svou velikostí jsou nedostupné pro malé ryby. Doba rozpadu závisí na teplotě vody, při teplotě vody 20°C(sumci již aktivně přijímají potravu) a malém proudění vody je u tohoto průměru min až 42 h.NOVINKA 2014. VYSTAVENÉ ZA JEDNO POŠTOVNÉ. MRKNĚTE I NA MÉ DALŠÍ AUKCE, MOŽNÁ LEVNĚ NAKOUPÍTE, NEBO UŠETŘÍTE NA POŠTOVNÉM(do celkové váhy zásilky 10kg, vždy pouze 1poštovné á 95-kč)


Dodatečné info o odeslání: PŘI PLATBĚ NA ÚČET BĚŽNÝM PŘEVODEM(č. účtu obdržíte po zakoupení), ODESÍLÁM NEJPOZDĚJI DRUHÝ PRACOVNÍ DEN PO OBDRŽENÍ PLATBY.


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii