Crossový trenažér Kettler Cross P-image

Crossový trenažér Kettler Cross P

Datum vložení: 6.5.2015
Zobrazení inzerátu: 72

Předmět byl nabízen za: 7400 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Popis: Crossový (eliptický) trenažér KETTLER CROSS P, inovovaný model řady KETTLER Axos, je vybaven 12 tréninkovými programy, magnetickým brzdným systémem, dokonalou ergonomií všech ovládacích prvků a vysoce kvalitním kloubovým spojením. Konstrukce je dostatečně robustní a poskytuje tak vysoce efektivní trénink i vyšším osobám. Crosstrenažér zároveň představuje osvědčený nástroj při hubnutí a získávání fyzické kondice, jelikož umožňuje posilování všech hlavních svalových partií najednou, a to bez zbytečné zátěže kloubů. Bezpečný trénink, šetrný ke kolenním kloubům, je zaručen hlavně díky plynulému eliptickému pohybu nášlapných ploch.

Zakoupen 5.2.2013 (zánovní), běží mu záruka na tři roky. Stroj je naprosto v pořádku, v podstatě jako nový, nepoužívaný. Běhalo se na něm opravdu jen párkrát. Byl to pro mě nevhodný dárek. Takže kdo po něm touží, může ho mít za bezva cenu. K němu sluchátka k měření tepu.

Je koupen z original prodejny Kettler za 11990Kč.

Odkaz: http://www.kettler-fitness.cz/kettler-cross-p?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_term=crossov%C3%BD_trena%C5%BE%C3%A9r_cross_p&utm_content=sklik_kettler_var&utm_campaign=sklik_kettler_var

Veškeré papíry a návody dodám.

Nutno vlastní odvoz. Platba při předání stroje.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii