Čtečka knih Amazon Kindle 5 Wifi-image

Čtečka knih Amazon Kindle 5 Wifi

Datum vložení: 7.11.2014
Zobrazení inzerátu: 14

Předmět byl nabízen za: 1290 Kč
Prodáno

Popis inzerátuObsah balení: Čtečka knih Amazon Kindle 5 Wifi

Záruka: 3 měsíce

Stav: funkční

Původní cena: 1.890,-

Naše cena: 1.290,-


Popis zboží:

Amazon Kindle 5 černý

Nejnovější model elektronické čtečky od veleznámé americké společnosti Amazon.com, Inc., jejíž modely patří k světově nejprodávanějším! Amazon Kindle 5 je charakterizována jako malá, lehká a rychlá čtečka s vnitřní pamětí 2GB (cca 1,25 GB pro uživatele) se schopností pojmout až 1 400 elektronických knih a Wi-Fi konektivitou.

Bezkonkurenční elektronické čtení
S hmotností pouhých 170 g pro vás nebude zatěžující mít čtečku u sebe i během celodenního cestování. Jedná se o výrazně lehčí přístroj než např. tablety a pro ty z vás, kteří po zařízení požadují komfort pro oči a vysokou výdrž na baterii (až 1 měsíc!), představuje perfektní volbu. Displej využívá inovativní technologii elektronického inkoustu, kterou oči vnímají jako klasický papír a nehrozí tak zraková únava. Navíc Kindle 5 přichází s novými tmavšími a nastavitelnými fonty. Ovládání je řešeno 5směrným ovladačem a tlačítky.

Získat knihy je tak snadné
Stále rozšiřující se nabídku elektronických knih v českém jazyce najdete u nás v nabídce. Pokud vám nepůsobí potíže číst i v anglickém jazyce či tuto možnost naopak vyžadujete, přímo na webu výrobce naleznete přes 180 000 exkluzivních titulů a dalších 1 000 000 knih s cenou pod 10 dolarů. Pohodlný přístup k výběru knih i k jinému obsahu, vám zajistí vestavěná Wi-Fi 802.11b/g/n s podporou zabezpečení WEP, WPA a WPA2. Krom elektronických knih je možné na Kindle 5 číst HTML stránky (obsahuje webový prohlížeč), TXT/DOC(X) soubory, PDF dokumenty a prohlížet si obrázky (JPEG, GIF, PNG, BMP).

Reklama neruší
Jedná se o cenově výrazně výhodnou sponzorovanou verzi přímo výrobcem a jeho partnery, která obsahuje reklamu. Reklama se však zobrazuje pouze při uspání čtečky a pouze v přehledu vašich knih jako reklamní banner umístěný u dolního kraje displeje. Rozhodně nemusíte mít obavy, že by vám reklama narušovala čtení. Při čtení knihy se vůbec nezobrazuje!

Parametry a specifikace:
Technologie displeje
eInk


Úhlopříčka displeje
6"


Rozlišení v pixelech
800 × 600


Podporované formáty
PDF, MOBI, AZW, DOC, HTML, DOCX, PRC, TXT


Další funkce
Prohlížení obrázků, Webový prohlížeč

Barva
Černá


Paměť
2 GB


Připojení
Wi-Fi


Konektory
Micro USB


Rozměry
Šířka
166 mm (16,6 cm)
Výška
114 mm (11,4 cm)
Hloubka
8,7 mm (0,87 cm)
Hmotnost přesně
170 g

Dále nabízíme .

Možnosti platby

Online platebním systémem PayU nebo PayPal.

Bankovním převodem na číslo účtu: 2207542500/6210.

Poznámka - ke každému zboží vystavujeme doklad, nelze odečíst DPH (pro bazary platí zvláštní režim DPH).


Dodání zboží

Doprava zboží kurýrní službou PPL v rámci celé ČR do 24 hodin a SR do 3 dnů.

Kde nás najdete?

Zakoupené zboží na Aukru si můžete osobně vyzvednou nebo zaplatit v naší kamenné pobočce:

BazarCom.cz
Opletalova 15
110 00 Praha 1

(Otevřeno: Po - Pá 10:00-18:00 )
Tel.: 776 703 730 , 224 232 183


Hlavní menu

Jako počítačový bazar jsme na trhu s Vámi již od roku 1998. Veškeré zboží vždy pečlivě testujeme a poskytujeme Vám nejdelší záruky ze všech bazarů. Naši prodejci Vám ochotně pomohou s prodejem, nákupem i pokud máte nějaký technický problém. Chceme, aby jste byli vždy spokojení. Prodáváme použité a repasované počítačové sestavy, notebooky, komponenty, digitální foťáky, zdrcadlovky a elektroniku. U nás můžete zboží prodat za hotové, dát ho do zástavy či do komisního prodeje. Likvidujeme a vykupujeme skladové zásoby firem. Provádíme servis počítačů na počkání.

Copyright © 2014 - Bazarcom.cz . Všechna práva vyhrazena.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii