ČZ 175 PŘEDVÁLEČNÁ alebo ČZ 250 TOURIST - NOSIČ-image

ČZ 175 PŘEDVÁLEČNÁ alebo ČZ 250 TOURIST - NOSIČ

Datum vložení: 25.10.2015
Zobrazení inzerátu: 70

Předmět byl nabízen za: 1275 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

POZRITE 7 OBRAZKOV DOLE! STAV VIZ FOTO. ORIGINAL NOSIC NA CZ 175 PREDVOJNOVU ,VHODNY AJ NA CZ 250-500 TOURIST (MUSIA SA ALE VYMENIT BOCNE VZPERY ZA DLHSIE) .VADY:-NOSIC BOL V MINULOSTI OPRAVOVANY (MYSLIM ZE CELKOM USPESNE)-NA BOKU NOSICA SU NAVIAC VYVRTANE DVA OTVORY(PRAVDEBODOBNE NA KOZENU BRASNU)-CHYBA JEDNA BOCNA VZPERA(DAM K TOMU DVA KUSY BOCNYCH VZPIER VYREZANYCH LASEROM - VZPERY SEDIA NA 175-KU) CENU NECHAM NA VAS - ZACINAME OD KORUNY. V DALSEJ MOJEJ AUKCII PONUKAM NA TENTO MOTOCYKEL TACHOMETER VEIGEL.

-platba je mozna na CR alebo SK ucet

-balik posielam z CR alebo SK posty

-pri platbe na moj cesky ucet preferujem platbu cez internetbanking ,teda bezhotovostne .Pri akejkolvek hotovostnej platbe cez Cesku postu na cesky ucet mi banka strhava za kazdu operaciu 50 Kc, co nie som ochotny akceptovat ,preto prosim NEPLATTE postovou poukazkou typu A a podobne,pouzite radsej postovu poukazku typu C(peniaze idu priamo do ruk adresata).Pripadne som ochotny dohodnut sa na inom sposobe platby.Dakujem.

PLATBA CEZ PAYU-DODACIA DOBA 30 DNI

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii