Dámské náramkové hodinky Quartz FD-image

Dámské náramkové hodinky Quartz FD

Datum vložení: 26.3.2015
Zobrazení inzerátu: 142

Předmět byl nabízen za: 42 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Pěkné dámské náramkové hodinky Quartz FD. Hodinky jsou v dobrém stavu. Napájení na knoflíkovou baterii typu 377, 1,55V. Výrobek byl testován a je funkční.

Dámské náramkové hodinky Quartz FD

Dámské náramkové hodinky Quartz FD

Vyplatí se podívat se na . V případě nákupu více položek připočítáváme za každou další položku jen 10 Kč na poštovném a balném. Pokud je u položky poštovné 80 Kč, vztahuje se pouze na samostatně vydraženou věc. V případě vydražení více položek se za první položku v balíku účtuje 120 Kč a za každou další 10 Kč na poštovném a balném. Podrobnosti na stránce .


Případné dotazy rádi zodpovíme přes formulář Položit dotaz prodejci nebo telefonicky na 499 111 012.

Jsme internetový bazar. Záruku poskytujeme 14 dní pro případ skrytých vad. Záruka se nevztahuje na nic, co je popsáno v textu inzerátu nebo viditelné na přiložených fotografiích. Součástí balení je to, co je na fotografiích.

Osobní odběry nenabízíme.

Více informací naleznete na stránce .

Zboží prodává Bazarobot!

Bazarobot je služba, která vyzvedne vaše nepotřebné věci, prodá je na Aukru a o zisk se s Vámi potom rozdělí. Zjistěte jak to funguje na stránce .

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii