Dětský vak na záda Iron Man, šedý-image

Dětský vak na záda Iron Man, šedý

Datum vložení: 27.11.2015
Zobrazení inzerátu: 95

Předmět byl nabízen za: 49 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Dětský vak na záda s potiskem Iron Man, se stahovacími šnůrami. Materiál 100% nylon, barva šedá. Rozměr 32x42 cm. Prodáváme tak, jak vidíte na obrázcích.

Zboží pochází z neprodaných zásob německého obchodního řetězce, proto super cena.:-))

1) Příhozy neruším,jak k tomu přijdou ostatní,kteří dražbu berou vážně.

2) Protože nabízíme širokou škálu zboží,prosíme Vás,po ukončení všech Vámi vybraných dražeb,dejte nám co nejdříve vědět,abychom Vás mohli v nejbližším možném termínu kontaktovat s vyúčtováním transakcí.Nejdéle však do 14 dnů po vydražení první položky.Ve vyjímečných případech je možné se domluvit na době delší.Po tomto termínu Vás většinou kontaktujeme sami.

Přeji příjemnou aukci

! Důležité ! Prosím,nikdy neplaťte bez zaslání vyúčtování,předejdete tím nesprávnému přiřazení platby na našem účtu a tím komplikacím se zasláním zboží.

! Vždy zažádejte nejdříve o vyúčtování,dle pravidel o našich aukcích uvedených výše !

Děkuji :-) :-)

Jsme nejmladším sourozencem prodejce LUZINY5 a budeme zde v nejbližší prodávat zboží, které jsme prodávali do té doby na LUZINY5 , prodejce LUZINY5 bude sloužit nadále pouze k prodeji modelářských potřeb a zboží, které je zde připraveno ke zveřejnění (to se týká zejména zbytků bižuterie)

DSC 0050DSC 0043

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii