Diagnostika Citroen/Peugeot Lexia-3 PP2000-image

Diagnostika Citroen/Peugeot Lexia-3 PP2000

Datum vložení: 6.12.2013
Zobrazení inzerátu: 401

Předmět byl nabízen za: 2500 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Lexia 3 PP2000 Professionalní Diagnostika Lexia3 pro Citroen/Peugeot kompletně v češtině

Podporované funkce

Na rozdíl od jiných univerzálních diagnostik, který slouží pouze pro čtení a mazání chybových kódů , tento software provádí všechny funkce jako diagnostické rozhraní K - linka multiplexor , CAN- BUS rozhraní a SAE J1850 bus ( oba PWM a VPW ) .

Následující diagnostické funkce

  • 1. Zobrazuje kompletní identifikaci řídící jednotky, např. číslo dílu, software / hardware verzi, výrobce atd.
  • 2. Přečtení chybových kódů Zobrazí všechny uložených chybových kódů s kompletním popisem (např. "Rail tlak - příliš nízký tlak").Program podporuje tisk zprávy nebo kopírování do schránky.
  • 3. Vymaže chybové kódy Tato funkce vymaže všechny uložené chybové kódy a další diagnostické informace.
  • 4. Auto-scan (kompletní auto scan / test) Detekuje všechny ECU (elektronická řídící jednotka), instalovaný v autě a čte všechny diagnostické chybové kódy.
  • 5. Naměřené hodnoty program zobrazuje živé data jako otáčky motoru, napětí baterií, senzor kyslíku, teplotu chladicí kapaliny, atd. Hodnoty lze zobrazit v grafu, 9 hodnot najednou, nebo plný výčet (všechny naměřené hodnoty). Logování do souboru je také podporován, který umožňuje off-line analýzu.
  • 6.Test Testem se aktivuje zvláštní prvky (např. zapnutí palivového čerpadla, zámek / odemknout, zamknout/ odemknutí dveří, zastavení paliva, apod.).
  • 7. Programování funkcí / adaptace Tato funkce má velký význam ve všech vozidlech, protože systémy, například motorová řídící jednotka, jednotka imobilizérů, airbagy, alarmy, a některé další, vyžadují provést reset nebo programovací postup v autoservisu případně konfigurace po výměně rozbitého ovládání

Kompatibilní Vozidla

Citroën včetně C1, C2, C3, C4, C6, C8, C-Crosser Nemo, Berlingo, Jumpy, Jumper, AX, SAXO, BX atd.Většina Peugeot vozů z roku 1995.Peugeot Bipper, Peugeot Boxer III, Peugeot Boxer III mikrobus, Citroen Nemo, Citroen Jumper III, Citroen Jumper III minibus, Citroën Elysee, C-QUATRE, Picasso, Xsara a C-Triomphe, ZX, XM, BERLINGO, C5, C15, DS3, DS4, DS5 , a tak dále.

Požadavky na system

Intel Celeron/Pentium III 400Mhz, 128RAM, 50MB volného místa na disku, 1x USB

Microsoft Windos 98/2000/XP a Win7(DiagBox 7.04)

Diagnostiku odesílám ihned po zaplacení přes PayU nebo připsání na můj účetPortál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii