Durex Play Tingle 50ml-image

Durex Play Tingle 50ml

Datum vložení: 19.8.2014
Zobrazení inzerátu: 68

Předmět byl nabízen za: 179 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Durex Play Tingle je lehký, jemný lubrikační gel s mátovou příchutí. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Jedinečně vyvolává jemný pocit mrazení a zvyšuje tak prožitek u obou partnerů. Celkově lubrikační gel dodává pocit „nabuzení”, má příjemně vzrušující, povzbudivou chuť a svěží, čistou vůni.

Souhrn
VýrobceDurex
Durex Play Tingle je lubrikační gel založený na bázi silikonu, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň. Pomocí pumpičky se lubrikační gel snadno aplikuje. Praktické balení se hodí s sebou na jakoukoliv akci, tak neváhejte a hurá do toho!
Jak používatOtočte pumpičkou tak, aby povyskočila nahoru. Před použitím důkladně lubrikační gel protřepejte. Vytlačte několik kapek lubrikantu na prsty a rozetřete je na vaše erotogenní zóny. V případě potřeby přidejte více gelu.
Balení50 ml
UpozorněníPlay TM lubrikanty mohou snížit pohyblivost spermií. Pokud se snažíte otěhotnět, poraďte se před použitím se svým lékařem.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii