EROTICKÁ KORUNA + bonus 26 dalších erotických her-image

EROTICKÁ KORUNA + bonus 26 dalších erotických her

Datum vložení: 16.2.2014
Zobrazení inzerátu: 271

Předmět byl nabízen za: 199 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu


Erotická koruna + jako bonus dalších 26 skvělých, plnohodnotných erotických her

Erotická koruna hra patří k vrcholu erotických her na současném trhu Evropy. Hra získala ocenění na festivalu, jak za kvalitu, tak design.

 • Majitelům této hry garantuji nezapomenutelné erotické zážitky !
  Hra je vytvořena tak, aby dokázala postupně zlomit veškeré zábrany, které kolikrát všechno zhatí. Na hře se podílelo mnoho "odborníků" . Proto je taková, jaká je a funguje dokonale . (Byly to převážně ženy a dívky, dračice i puťky a nakonec se shodly na přijatelné verzi pro šechny). Dobré bylo, že některé ty "puťky" jsme nakonec museli trochu krotit, jak se rozjely .
 • Jsou to vlastně 3 hry různé hry lišící se odvázaností úkolů.
  Varianty NORMAL, MEDIUM, a EXTREME. Stačí si jen vybrat variantu, protože budete mít přístup ke všem třem. S touto hrou zažijete věci, které jiní většinou nezažijí za celý život. Kdo hru má, tak ví o čem mluvím. No a Ti co ji nemají, tak si mohou nechat jen zdát . Je to hra, která dostane každého ( každou . ! )
 • Jako bonus dostanete dalších 26 sexy her.
  Všechno to jsou hry, ke kterým nepotřebujete počítač, aby jste si je mohli hrát. Potřebujete jen společnost (ta je na Vás), prostor (obývák, ložnice, stan atd.) a pak občas nějaké pomůcky (kostky, šátek a podobně). Nejsou to hry, které se hrají na PC, ale hry, při kterých si skutečně užijete na živo. Některé jsou fakt povedené. Zamilujete si je a budete je chtít hrát furt . i když to nebude zrovna vhodné . Vím co říkám. Užijete si s nimi spoustu legrace.
  Zde je jejich seznam:
  Co mě vzrušuje, Čtení erotických povídek, Doteky části těla, Erotická Koruna, Hra na babu, Hrníčkárna, Karty, Kdo je kdo, Kostky pro čtyři, Kostky pro dva, Nerozlučné dvojice, Oblékání podprsenky, Oddávej se slasti, Ostychoměr, Posezeníčko, Poznej část těla, Poznej po hmatu, Prohlubovačky, Slepý dědek, Sochařská akademie, Stydlivost, Svatební pantomima, Synonyma, Tanec s kloboukem, Twister, Výstava spodního prádla, Svlékací štafeta.
 • Hry Vám přijdou v zazipovaném souboru, který velmi jednoduše otevřete. Pro jistotu pošlu i velice podrobné vysvětlení. Jde o dvě kliknutí. Hry obdržíte e-mailem poté co budete mít zaplaceno. To znamená: žádná drahá přeprava a už nikdy zmuchlané a rozbité krabice díky poště. V souboru budete mít všechno - Hry, návody, hrací plochu na Erotickou korunu připravenou k vytisknutí a další . Poštovné je 0,-Kč !

Něco málo o tom, co Vás čeká .


 • Tyto hry mají za úkol Vám pomoci si užít co to jde! Jde o to, že chtít po Vašem idolu rovnou sex je trochu drzost a minimálně neomalenost. Začít ale s tím, že si zahrajete hru je docela jednoduché a na 1. pohled celkem nevinné. Pro hru je z našich průzkumů 85% lidí, ale jít na to a ještě k tomu třeba ve skupince je pro pouze 7. Docela rozdíl, že? Tak tedy, jestli chcete být úspěšní a stát se Kasanovou, je prima, pokud máte informace, které Vám zde na Vás čekají.
 • Holky na různých párty se chovají celkem uvolněně. Holky jsou trochu přiopilé, hoši také a nic nebrání tomu, aby se to pořádně rozjelo. Fakt ale je, že někdy něco chybět může. Alkoholu je sice dost, chuti také, ale trochu váznou nápady. Není inspirace. Tak tady máte návody. Vždy je lepší se schovat za hru než navrhovat sex. Některé hry jsou skutečně bezva. No však sami budete mít nejspíš možnost to vyzkoušet. Jednoznačně ale doporučujeme v první řadě "Erotickou korunu". Ta nemá chybu. Má tři varianty, tak si vybere každý .

 • A co Vás čeká? No přeci - sex, erotika, porno, sex hry, erotické hry, sexy párty, erotické párty, orgie, sexy orgie, atd. Ale ne tady, nýbrž u Vás doma.

 • Erotické hry jsou věc o které se nemluví, ale není den či noc, aby se někde blízko Vás nehrály. Erotika cloumá světem a nikdy tomu nebude jinak, Sex hry jsou staré snad už tisíce let. Není to tak dlouho, co se hrály bez zábran. Je to jen pár století. V dnešní době jsme všichni šíleně civilizovaní a mluvit o sexu je tak trochu tabu. A to nejen mezi staršími, ale kupodivu i mezi mladší generací. Jenže co je to platné, souložit se bude ať chcete nebo nechcete. Sex je potravou duše i těla. Sex léčí, sex hřeje, sex uspokojuje, sex zklidňuje, sex je skutečně všelék. Bez sexu by dokonce nebyl lidský život. No a když to tak je, tak proč si to trochu neokořenit. . Život je hra a sex může být hrou také. Dokonce je to pak mnohem zajímavější .
 • Erotická koruna a další sexy hry pro dospělé.Erotické hry nejsou jen zdrojem zábavy, ale také skvělým prostředkem, jak se k sexování vůbec kolikrát dostat. Spoustu holek (ale nejen těch) se prostě stydí něco začít. Kolikrát by všichni šu., ale neví se jak na to. No a ty rozpaky jsou kolikrát tak velké, že ve většině případů nedojde vůbec k ničemu. Všichni na sebe jen náruživě zírají a díky strachu z odmítnutí nakonec skutek utek. Hra Vám pomůže dokonale. .Potom "to" jde už samo . .Erotické hry jsou kolikrát jedinou možností, jak to celé navléknout.
 • Tyto hry jsou určeny těm, kteří si chtějí vychutnávat něžné doteky, erotické chvění ale i odvážné hry. Těm kteří jsou schopni se uvolnit, zapomenout na zábrany a naplnit své erotické fantazie.
 • Všichni už asi někdy hráli hru na fanty a jak to dopadlo? Někdo to podělal a bylo po hře. Je to tak ? Mělo by to většinou ale končit svlečením všech nebo alespoň většiny a možná i něčím víc.Často jsem slyšel, jak někdo vypráví, co všechno už nehrál za hry a jak to všechno nedopadlo a když jsem se nakonec zeptal, jak jsou pravidla, tak na to ani neuměl odpovědět. Flašku zná každý a je tak trochu zprofanovaná.

Zkuste to jinak a uvidíte, že se to tentokrát povede ! Stačí jen přihodit .
Máte se na co těšit .


 • Na stránce jsou další informace o platbách, účtu, kontakt atd. .
 • Při komunikaci VŽDY uvádějte své jméno i NICK !
 • Podívejte se i na


Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii


Chystáte se vstoupit na stránky s erotickým obsahem!

Přejete si pokračovat?

Ne, nejsem dospělý Jít na hlavní stranu Ano, jsem dospělý