Fanouškovská kombinéza-image

Fanouškovská kombinéza

Datum vložení: 10.7.2014
Zobrazení inzerátu: 50

Předmět byl nabízen za: 1450 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Popis produktu Fanouškovská kombinéza Česká vlajka velikost XL

Kombinéza je vyrobena z prodyšného a lehkého materiálu, hodí se do každého počasí. Materiál je velice pružný a proto se natáhne jak na zimní tak i letní oblečení. Samotný materiál je velice příjemný na dotyk a tak ho lze obléknout při jakékoliv sportovní nebo společenské příležitosti. Kombinéza je propracovaná do nejmenších detailů a její majitel tak ocení například zipy ve spodní části nohavic. Díky těmto zipům natáhnete kombinézu například i na lyžařské boty a jiné sportovní vybavení. Další vychytávkou jsou kapsy, které jsou prostřižené a proto můžete se vší pohodou používat kapsy oblečení, které máte pod kombinézou. Součástí kombinézy je také stilová kapuca se šňůrkama.

Jsme český výrobce a prodejce jedinečné novinky na trhu „fan kombinézy". Kombinézy mají certifikovaný průmyslový vzor.sme český výrobce a prodejce jedinečné novinky na trhu „fan kombinézy". Kombinézy mají certifikovaný průmyslový vzor.

Fandi a buď slyšen, fandi a buď viděn !

Česká fan kombinéza s kapucí

- dostupné velikosti M,L,XL

- material 100% polyester

- dezén vlajka České republiky

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii