Flobertka ERMA mod. ERP 74,ráže 4mm, M20-image

Flobertka ERMA mod. ERP 74,ráže 4mm, M20

Datum vložení: 3.9.2015
Zobrazení inzerátu: 81

Předmět byl nabízen za: 4950 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Prodám flobert pistoli od výrobce ERMA-WERKE, model ERP 74, ráže 4 mm, M20. Na rozdíl od ostatních flobertek prodávaných na trhu v ČR je tato zbraň celá z kvalitní oceli, NE z hliníkových a podobných slitin! Tímto je také sběratelsky zajímavá.

Střelba z pistole funguje ve dvou režimech:


První režim: Natáhnutí závěru jedním pohybem spouště, kdy se náboj automaticky zasune do komory, druhým stiskem spouště se náboj odpálí.

Druhý režim: Manuální natažení závěru rukou vzad, kdy se náboj automaticky zasune do komory a stiskem spouště se náboj odpálí.

Výhoda prvního režimu spočívá v tom, že se pistole nemusí po každém výstřelu natahovat ručně, střelba z flobertky vypadá efektněji, věrně napodobující funkci samonabíjecí pistole.

Ke zbrani přidávám 5 ocelových vložek pro flobertový náboj 4mm M20. Toto střelivo lze na českém trhu běžně zakoupit. Do těchto vložek se vkládají flobertové náboje.

Zbraň je zcela funkční, bez poškození, pouze povrchový stav jemně ošoupaný od používání. Navíc střelba je velmi přesná díky drážkované hlavni.

Zbraň je zařazena do kategorie D, tj. volně prodejná od 18 let věku (přihozením tento věk potvrzujete), splňuje zákonou podmínku energie do 7,5 Joulů.Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii