GIOVANI BEVERLY HILLS HODINKY-image

GIOVANI BEVERLY HILLS HODINKY

Datum vložení: 3.1.2014
Zobrazení inzerátu: 485

Předmět byl nabízen za: 1 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

GIOVANI BEVERLY HILLS

Položka specifika

Typ položky:
GIOVANI hodinky

Ochranné sklo typ materiálu:
hardlex sklo
Materiál pouzdra:
Nerez
Výrobce:
CHD
Ciferník typ materiálu:
Nerez
Odolnost proti vodě hloubka:
3ATM
Pohon:
QUARTZ
Ciferník průměr:
1,5 cm
s pouzdrem 1,9cm
s korunkou 2,2cm
Styl:
univerzální
Pohlaví:
DÁMY

Ciferník zobrazení:
Analogový
Náramek Typ materialu:
kůže
Tvar pouzdra:
Kolo
Délka pásu:
do 21cm
Číslo modelu:
CHD227-2
balení:
poly bag
Kvalita:
Vysoká kvalita
Funkce:
SPOLEČENSKÉ
Styl:
Luxus

ZBOŽÍ DÁVÁME DO AUKCE JEN OD 1 KČ,ZPŮSOB DOPRAVY JE POUZE POŠTOU,V KAŽDÉ ZÁSILCE JEN JEDEN KUS,NENÍ MOŽNÉ OSOBNÍ PŘEDÁNÍ.DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DÁLE DOPORUČUJEME-

Mechanické hodinky - Automaty GOER CHRONOGRAF

Zde najdete pouze kvalitní mechanické, automatické hodinky, které se natahují pohybem Vaší ruky a taktéž se dají natáhnout ručně a to za ty nejlepší ceny v ČR! Už nikdy nebudete muset požívat baterky do hodinek! Automatické hodinky jsou mechanické hodinky doplněné samonatahovacím mechanismem, který zajišťuje natahování pera v hodinkách bez nutnosti nátahu ručního,ale lze i ručně natáhnout. Těmto hodinkám se též říká automaty nebo hodinky samonatahovací. Pohybem ruky se na strojku roztáčí rotor (vahadlo, které je uloženo většinou centrálně na strojku hodinek), který pomocí soukolí zpřevodovaného do pomala natahuje pero.

NÁŠ E-SHOP:

WWW.WEIDE88.NA.AUKRO.CZ

WWW.WEIDE88.NA.AUKRO.CZ

DALŠÍ NOVÉ NABÍDKY HODINEK:HODINKY WEIDE WH846 - 1HODINKY WEIDE WH844HODINKY WEIDE WH839

HODINKY WEIDE WH1008 - 2LED analogové hodinky WEIDE WH-903 ALED analogové hodinky WEIDE WH-849Analogové LED hodinky Weide WH-903 BJedinečný styl, být nejlepší, to je styl Weide


http://www.weide-watch.cz/shopy/weide.eshop-zdarma.cz/template_ez2/top.jpg

Prestižní výrobce hodinek Weide je mladá a dynamická společnost, známá především v Asii, Japonsku a USA. Působí na trhu již dlouhou řadu let a její základ se eviduje od roku 1990. Zabývá se výrobou a prodejem kvalitních a módních sportovních hodinek.

Pánské hodinky nejsou jen ukazatelem času. Jsou především doplňkem, který dokresluje Vaši osobnost. Pánové, měli byste si proto vždy vybírat hodinky, nejen podle funkcí, ale i podle jejich vzhledu tak, aby se staly součástí vašeho image. Správně zvolené pánské hodinky Vám mohou dodat to pravé charisma, kterým budete působit na své okolí. Pokud hodinky budou ladit s Vašimi pocity, pomohou k dokonalosti i Vám samotným.

Jsou vyrobeny v masívním designu, který si zamilujete. Zaručeně potěší a uspokojí byznysmana stejně tak, jako módně založeného muže svým klasickým retro vzhledem.

Weide pokračuje v tradici vyrábění luxusních řemeslně vyráběných hodinek hodících se pro všechny typy mužů.

Pro svůj design, který dokáže podtrhnout individualitu, si je oblíbilo mnoho vrcholových sportovců a světově známých celebrit. Hodinky Weide budou vždy symbolizovat kreativitu, inovaci a dynamické myšlení, protože se učí z minulosti, ale zároveň nezapomínají na budoucnost.

Weide řada sportovních hodinek je mezinárodní high-end značky s jedinečným stylem, výborným zpracováním a s chutí neustálé inovace.

Společnost se drží obchodní filozofie "být nejlepší a stále se zdokonalovat" a snaží se poskytovat svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty za dostupné ceny.
Doplněno 2014-06-08 11:27
ZBOŽÍ DÁVÁME DO REKLAMNÍ AUKCE JEN OD 1 KČ,ZPŮSOB DOPRAVY JE POUZE POŠTOU ZA UDANÉ POŠTOVNÉ U TÉTO AUKCE,V KAŽDÉ ZÁSILCE JE ZASÍLÁN JEN JEDEN KUS,NENÍ MOŽNÉ OSOBNÍ PŘEDÁNÍ A NELZE AUKCI KOMBINOVAT Z JINOU AUKCÍ ČI S AUKCÍ Z NAŠEHO ESHOPU.DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii