GOURMET SILICONE velký silikonový váleček na těsto-image

GOURMET SILICONE velký silikonový váleček na těsto

Datum vložení: 20.9.2014
Zobrazení inzerátu: 2

Předmět byl nabízen za: 499 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

GOURMET SILICONE

Velký váleček na těsto

délka 47cm, průměr 7cm

Výrobce DEDRA.

VELKÝ váleček na těsto GOURMET SILICONE


Díky hladkému silikonovému povrchu se na váleček nelepí těsto.


Rukojeti z odolného plastu.

Délka 47 cm, průměr: 7 cm, materiál: silikon + plast


SILIKON NA PEČENÍ
Hlavní předností silikonových pečících forem je, že se nepřipalují a pokrm lze velmi snadno vyklopit, protože je forma pružná.

Odolné od - 40 °C do + 230 °C.


Určeno pro použití v plynových, elektrických, horkovzdušných a mikrovlnných troubách. Vhodné do ledničky, mrazničky a myčky nádobí.

Všechny formy GOURMET SILICONE jsou vhodné
na sladké i slané pečení (koláče, dorty, korpusy .), na výrobu aspikových dortů nebo želé .
Nakupte u mne výrobky značky DEDRA za 500,-Kč a máte poštovné zdarma!

Nakupte u mne výrobky značky DEDRA nad 650,-Kč(minimálně 3 výrobky) a získejte zdarma dárek viz. aktuální nabídka na stránce O mně.
Nakupte u mně výrobky značky DEDRA nad 1000,-Kč(minimálně 5 výrobků) a získejte zdarma dárek viz. aktuální nabídka na stránce O mně.
POZOR, DŮLEŽITÉ !
ČTĚTE, PROSÍM, STRÁNKU O MNĚ. NAJDETE TAM INFORMACE O DALŠÍCH AKCÍCH, DÁRCÍCH ZDARMA ATD.PROSTĚ UŽITEČNÉ INFORMACE A AKTUALITY, KTERÉ NEMOHU VEPISOVAT DO KAŽDÉ AUKCE.


Doplněno 2012-06-03 11:15
POZOR, POZOR, JEDINEČNÁ AKCE !

Všechny objednávky nad 300,-Kč v měsíci červnu 2012 budou slosovány a jeden šťastlivec získá úžasnou Keramickou pánev WOK z exlusivní řady BIOPAN® v hodnotě 1290,-Kč.

A pozor, nezapomeňte, že při objednávce výrobků značky DEDRA nad 500,-Kč můžete mít poštovné zdarma a navíc můžete získat hezké dárky za objednávky výrobků značky DEDRA nad 650,-Kč nebo nad 1000,-Kč (více info najdete na mé stránce "O mně").

BIOPAN®
ZDRAVÁ A EKOLOGICKÁ PÁNEV S NEPŘILNAVÝM POVRCHEM NEJMODERNĚJŠÍ ZPŮSOB VAŘENÍ

BIOPAN® wok pánev, s výlevkou, která usnadní vylévání tekutin. Včetně dvou odnímatelných držadel a jednéprodloužené rukojeti. Díky dvěma držadlům z wok pánve snadno vytvoříte hrnec.
Průměr: 28 cm
výška: 8,5 cm
objem: 3,5 l

Proč vyměnit Vaši stávající pánev s nepřilnavým povrchem za keramickou pánev BIOPAN®?

Keramický povrch pánve BIOPAN® NEOBSAHUJE žádné PTFE a PFOA (toxické materiály), na rozdíl od běžných pánví s nepřilnavým povrchem ze supermarketu!

Keramický povrch pánve při zahřátí NEVYTVÁŘÍ žádné (!) škodlivé toxické výpary (narozdíl od pánví s povrchem PTFE a PFOA, které jsou vysoce toxické pro drobná domácí zvířata, jako jsou papoušci a ostatní ptactvo a v případě výparů z PTFE nebo PFOA může dojít i k jejich uhynutí (!) Na tutu skutečnost se můžete informovat i u veterináře, zabývajícího se exotickým ptactvem.).

Ergonomická odnímatelná rukojeť (po sejmutí rukojeti nebo držadla pánev můžete použít i k pečení a zapékání v troubě).

Silnostěnné provedení zajistí, že se pánev „nezkroutí“ nebo nezdeformuje její dno (v porovnání s plechovými tenkostěnnými keramickými pánvemi, které jsou sice levnější, ale po delším používání může dojít k jejich deformaci teplem). Takto deformované pánve špatně smaží.
Tloušťka stěn je 2,5 mm (v ostatních supermarketech je pouze 1 mm). Vysoce trvanlivý povrch, který se neodlupuje (ve srovnání s nekeramickým nepřilnavým povrchem PTFE a PFOA). Pánev je odolná proti poškrábání. Smaží dokřupava (keramický povrch má prokazatelně pozitivní vliv na kvalitu připravovaných pokrmů).

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii