Grafika 294 K. Štika - signováno.-image

Grafika 294 K. Štika - signováno.

Datum vložení: 12.10.2014
Zobrazení inzerátu: 36

Předmět byl nabízen za: 300 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

44000

Grafika

Signováno K. Štika

Rozměry: 17,5 x 12,7; s okrajem 37,5 x 29,5 cm.

Okraje trochu ušpiněny - viz foto.


- Forma předmětů může být fotoaparátem zkresleně znázorněna.

- Případné světlé lesklé místo na fotos způsobeno fotobleskem.

*
S Vaším příhozem uzavíráte s námi kupní smlouvu na základě níže uvedených podmínek:

Vydražíte-li více předmětů: tuto skutečnost nám prosím oznamte hned po ukončení Vašich aukcí (podrobně níže *).

Dražte pouze tehdy, jste-li schopni a ochotni částku uhradit tak, aby byla nejpozději sedmý den již připsána na NAŠEM účtu (z důvodů našich pravidelných cest do zahraničí). Proto doporučujeme úhradu provést do 3 dnů po vyhrané aukci. Nejste-li schopni, tak Vás ze srdce žádáme, aby jste se této aukce neúčastnili. Tím si ušetříme oboustranně vzniklé problémy.

Platba: prosíme přímo na náš účet (spolehlivost zaručujeme;ignorujte neobjektivní nesmyslné anonymní hvězdičkování a shlédněte pravé komentáře, které nám byly uděleny). Číslo NAŠEHO účtu Vám bude sděleno ve Zpráva od prodejce, která bude připojena ke zprávě od Aukra, že jste aukci vyhráli.

Osobně nepředáváme - Na dobírku nezasíláme.

* Skutečnost, že jste koupili více předmětů, nám oznamte emailem, potom Vám sdělíme cenu za dopravu, může být o něco vyšší, než cena uvedená za jeden předmět. Nepřijde-li Vám do 6ti hod. žádná zpráva, potom připočítejte za dopravu cenu od předmětu s nejvyšší uvedenou cenou za dopravu.

Přesáhne-li cena předmětu 500,- Kč, jehož vyvolávací cena byla pod 500,- Kč, sdělím vyšší cenu za dopravu, neboť zasílám jako cenný balík.

Pozor!
Vaši případnou jinou doručovací adresumusíte udat u Aukra před koupí předmětu (kliknete na „Můj účet“ a v Nastavení na „Kupující“, kde vyplníte adresu pro doručení). Pouze odtud přebíráme automaticky doručovací adresu.
Neoznamujte nám tuto skutečnost jiným e-mailem.

Doprava (poštovné vč. pojištění + balné): zásadně odesíláme jako pojištěnou zásilku (doporučeně / cenné psaní / cenný balík) – zásilku od 5 cm výšky každopádně jako cenný balík.

Aukce se účastněte pouze tehdy, budete-li s výší ceny za dopravu srozuměni. V ceně za dopravu není pouze poštovné, ale mimo jiné i obalový materiál, který obnáší mnohdy až 30,00 Kč, aby se zásilka nepoškodila.

- Zahraniční zájemci ze západoevropských států a Slovenska musí před příhozem se mnou domluvit způsob platby a dopravu ( „Položit prodejci otázku“). Platba nesmí být převáděna na můj účet v ČR. Do Polska a jiných dalších států NEZASÍLÁM.

- Interessenten aus den westeuropäische Staaten und Slowakei müssen vor der Teilnahme mit mir Art der Bezahlung und Versand vereinbaren (klicken auf „Položit prodejci otázku = Frage an den Verkäufer). KEIN VERSAND nach Polen und anderen Staaten.

Děkujeme!

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii