Gunpowder s příchutí Mojito - 200 g, zelený čaj-image

Gunpowder s příchutí Mojito - 200 g, zelený čaj

Datum vložení: 19.11.2014
Zobrazení inzerátu: 87

Předmět byl nabízen za: 85 Kč
Prodáno

Popis inzerátu

Chcete využívat zdravotních účinků kvalitního zeleného čaje, ale nechutná vám? Říkáte si, že sice nekvalitní, ale levný zelený čaj pijete, když si ho koupíte v obchodě 20 sáčků za 17 Kč? 100 gramů tohoto čaje vás vyjde na 57 Kč, zatím co můj kvalitní čaj, složený z celých listků Gunpowderu, natě máty peprné a natě citronové trávy, bez jakýchkoliv jiných přísad, stojí jen 42Kč.

Nabízím 200 gramové balení tohoto chuťově výborného, sypaného, zeleného čaje Gunpowder s příchutí Mojito.

Složení: Gunpowder, máta peprná, citronová tráva.

Směs je 100% přírodní a neobsahuje žádná aromata, stabilizační, chemické ani jiné látky.


Kombinace těchto tří léčivých bylin zajišťuje tomuto čaji velkou spoustu léčebných účinků, jako antioxidační účinky (ochrana proti rakovině), antibakteriální účinky, pozitivní vliv na zažívací trakt a redukci tukových tělesných zásob, snížení hladiny cholesterolu a krevního tlaku, rozšíření a zpevnění cév, posílení imunitního systému, mírnění křečí, viz. účinky jednotlivých bylin dole.

Čaj připravíme tak, že 1-2 lžičky směsi zalijeme vodou o teplotě zhruba 80 stupňů Celsia a necháme 3-5 minut vylouhovat. Pokud neodhadnete teplotu 80 stupňů, můžete zhruba jednu pětinu šálku s bylinami zalít studenou vodou a zbytek dolít vodou vařící.
Čaj osladíme podle chuti.

Směs zasílám (v rámci minimalizace nákladů) jako doporučené psaní v ZIP sáčku a plastové obálce.

Zboží zakoupené a zaplacené přes PayU do 15.00, zpravidla odesílám ještě týž den, proto mrkněte i na ostatní mé produkty , zasílané v rámci jednoho poštovného, při nákupu nad 400 Kč dokonce ZDARMA.

Poštovné činí pouze 45 Kč.

V případě, že by vám 200 gramové balení nevyhovovalo, napište mi, vystavím vám aukci na vámi požadované množství.

jsou další čaje z mé široké nabídky, zasílané, samozřejmě, v rámci jednoho poštovného.

Opatrnosti není nikdy dost a sám bych byl opatrný s objednáním čaje od neznámého prodejce na Aukru, snad vaše obavy rozptýlí komentáře mých klientů, kteří to již s mými produkty "riskli" - naleznete je a věřím, že i vy byste byli plně spokojeni.

Pro zaplacení, pokud možno, využijte platbu PayU, ale samozřejmě můžete zaplatit i převodem a to na účet č. 240398265/0300.

Bylinky - dar přírody našemu zdraví - levně, velice rychle a až k vám domů.

Stručné účinky jednotlivých bylin:

Zelený čaj - má silné antibakteriální a antioxidační účinky (umožňující buňkám zůstat dlouhodobě zdravé - bez onkologických změn), snižuje hladinu cholesterolu a krevní tlak, rozšiřuje a zpevňuje cévy, zlepšuje prokrvení organismu, posiluje imunitní systém a zuby a díky schopnosti využít tuk jako zdroj energie na úkor jeho ukládání v tukových partiích, má pozitivní účinky při hubnutí.

Máta peprná - rostlina se silnými antiseptickými vlastnostmi, která zlepšuje trávení, stimuluje centrální nervovou soustavu, zvyšuje tvorbu a vylučování žluči, podporuje detoxikaci organismu a tlumí nadýmání a křečovité bolesti.

Citronová tráva - má antioxidační, antivirové, antimykotické, antiseptické a antibakteriální účinky, zamezuje množení plísní, virů a bakterií, má pozitivní vliv na funkci žaludku, střev, jater, žlučníku, slinivky, nervového, lymfatického a kardiovaskulárního systému, snižuje krevní tlak, hladinu cukru v krvi, teplotu a bolesti kloubů a svalů, léčí kašel, astma, revma, nachlazení, chřipku, bolest v krku, zpomaluje stárnutí buněk, tvorbu vrásek a dokonce snad i celulitídu .Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii