Halenka / košile zn. ESPRIT M/L-image

Halenka / košile zn. ESPRIT M/L

Datum vložení: 4.1.2014
Zobrazení inzerátu: 24

Předmět byl nabízen za: 79 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Buďte srdečně vítáni !

Ještě než se pustíme do obchodování, dovolím si upozornit na několik základních pravidel, která povedou ke spokojenosti na obou stranách.

1. DORUČENÍ VYHRANÉHO ZBOŽÍ
Vyhrané zboží Vám ráda zašlu v nejkratším možném termínu poté, co aukci vyhrajete. Jakmile vyhrajete, ozvěte se prosím co nejdříve mailem a navrhněte, jak obchod dokončit. Je na Vás, jakou formu platby si zvolíte. Vydraženou věc Vám mohu zaslat poštou, nebo osobně předat v Plzni.Poštovné je vždy dle tarifu České pošty.

2. PLATBA ZA VYHRANÉ ZBOŽÍ
Co se platby za vydraženou věc týče, můžete buď poslat peníze na můj účet, nebo ho zaplatit při osobním převzetí v hotovosti. Číslo mého účtu je 670100-2208811637/6210. Prostřednictvím internet bankingu totiž Vaši platbu ihned uvidím a zboží mohu okamžitě poslat. Jako variabilní symbol prosím uveďte číslo aukce.

3. RUŠENÍ PŘÍHOZŮ, NEZAPLACENÍ, NEVYZVEDNUTÍ DOBÍRKY
Příhozy zásadně neruším! Pokud někdo zboží vydraží a nezaplatí nejpozději do sedmi dnů od skončení aukce, stihne ho stejný osud, negativní komentář a jeho nacionále poputují správcům aukra se žádostí o zablokování účtu.

4. DOTAZY, PŘIPOMÍNKY
Pokud máte dotaz k některé mojí aukci, ptejte se kdykoli na cokoli emailem na adrese [email protected] Všechny dotazy zodpovím v nejkratší možné době.

5. OSTATNÍ PRAVIDLA
Pokud nemáte o nabízenou věc opravdový zájem, nepřihazujte! Nekazte prosím aukci těm, kdo zboží opravdu chtějí. Žádosti o prodej zboží mimo aukci neakceptuji a jejich navrhovatele opět předávám správcům aukra.


Tak to je vše a teď už hurá na to,
co by se Vám mohlo hodit.

*

nabízím krásnou halenku / košili zn. ESPRIT
velikost M/L
měřte

od podpaží k podpaží cca 2x51cm

rukáv od ramene cca 63cm

délka cca 63cm

barvička odpovídá druhému fotu

více info na meilu

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii