Herbalife - TANG KUEI-image

Herbalife - TANG KUEI

Datum vložení: 4.11.2013
Zobrazení inzerátu: 109

Předmět byl nabízen za: 449 Kč
Neprodáno

Popis inzerátu

Posilující nutriční výrobek speciálně vyvinutý pro ženy!

Kombinace bylinek z Číny, Indie a Japonska. Obsahuje výtažky z čínské rostliny nazvané Angelika lékařská – Dong quai. Upravuje funkci vaječníků a normalizuje hladinu hormonů v těle ženy. Pokud se začne užívat včas, oddálí se přechod a s ním spojené problémy. Ve východních zemích, kde se tyto bylinky používají běžně jako koření, ženy vůbec neví, co je to přechod. Tato bylinka obsahuje tzv. fytoestrogeny, to jsou rostlinné látky s podobným účinkem jako hormony, ale bez nežádoucích vedlejších účinků. U děvčat se při užívání Tang kuei plus upravuje nepravidelný menstruační cyklus a téměř odbourává bolesti. Doporučujeme ho při všech ženských problémech – při poruchách plodnosti, cystách na vaječnících, tvorbě miomů v děloze (nutnost vyšetření u lékaře). Má také protizánětlivý účinek a zlepšuje funkci krevních destiček, tím pomáhá při poruchách srážlivosti krve ( nedostatek krevních destiček). Hladina hormonů u žen je velmi důležitá pro správný metabolismus vápníku v kostech, což ženu chrání před osteoporózou (odvápnění kostí). Pro ženy, které mají už jeden vaječník ,by měl být Tang Kuei samozřejmostí.
Ženy, které Tang Kuei plus užívají dlouhodobě nemají žádné problémy s menopauzou.


Složení:

Kořen Tang Kuei v prášku, sušený květ heřmánku, fosforečnan vápenatý, kukuřičný škrob, kyselina stearová ( protispékavá látka), oxid křemičitý (stabilizátor), stearát hořečnatý E 470b,
karboxymethylcelulóza, dextrín, pextróza, sojový lecitin,

Energetická hodnota na 1 tabletu .2,46 kcal.10,33KJ

Obsah.60 tablet

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii