Herní klávesnice Mad Catz Cyborg V7, USB-image

Herní klávesnice Mad Catz Cyborg V7, USB

Datum vložení: 7.3.2015
Zobrazení inzerátu: 12

Předmět byl nabízen za: 990 Kč
Neprodáno

Popis inzerátuObsah balení: Herní klávesnice Mad Catz Cyborg V7, USB

Záruka: 3 měsíce

Stav: funkční

Původní cena v obchodě: 1.990,-

Naše cena: 990,-


Popis zboží:

Mad Catz klávesnice CYBORG V.7 Keyboard

Propracovaná herní klávesnice značky Mad Catz Cyborg, která nabídne individualitu a ergonomii pro nejnáročnější hráče. Skvostně propracovaný kus hardwaru v kombinaci s vyladěným softwarem zajistí, že ovládání hry pro vás bude přirozenější než dýchání. Plně podsvětlené klávesy s funkčními prvky dovolují nastavení barev dle potřeby a chuti. Každá ovládací část tak může zářit jiným odstínem. Orientace v klávesách je tak samozřejmě ještě snazší.

Dotykový ovládací panel na horním okraji klávesnice nabízí možnost ovládat hlasitost nebo systém podsvětlení jediným dotykem. Klávesnice disponuje i USB a audio konektory pro připojení dalších zařízení. Vy se tak nemusíte zbytečně nahýbat za počítačovou skříň. Po obou stranách klávesnice jsou umístěny nadstandardní funkční klávesy, které je možné přes software přesně naprogramovat dle požadavků hry.

Stavové osvětlení
Podsvícené klávesy v tomto případě nejsou pouze záležitostí pohodlí ovládání za tmy, ale slouží také pro odlišení a ergonomii použití. V základu si můžete namíchat odstíny od červené až po zelenou, a to velmi snadno přes dotykový panel. Funkce WASD pak umožňuje konfiguraci podsvícení pro každý segment klávesnice zvlášť – pro zvýraznění herních ploch. „Cyborg Mode“ pak umí vypnut systémové klávesy a přepnout osvětlení do vám zvolených bojových barev. Barevné osvětlení je tedy v tomto případě plně funkční záležitostí a ne jen okrasou.

Programovatelná tlačítka
Po obou stranách klávesnice jsou umístěna funkční programovatelná tlačítka, která jsou schopna dokonale pokrýt všechny požadované funkce při hraní jakékoli hry. Ať potřebujete uložit makra pro nákup vybavení či aktivaci schopností herní postavy, vždy najdete dostatečné množství tlačítek. Zvýrazněny jsou i klávesy pro ovládání pohybu, tedy W,A,S a D či šipky. Orientace na klávesnici je tak velmi snadná a přirozená.

Propracovaný software
Pro plnou funkčnost klávesnice však nestačí pouze periferie samotná, ale také ovládací software. Na něj si dal výrobce velmi záležet a uživateli umožní neuvěřitelné množství nastavení. Mimo to jsou ale důležité a praktické především herní profily, do kterých je možné ukládat kompletní nastavení pro danou hru. Klávesnice pak rozpozná, co hrajete, a podle toho nabídne funkce tlačítek a barvu jejich podsvícení.

Technické parametry:
 • Konektor: USB
 • Barva klávesnice: černá
 • Počet kláves: 104
 • České znaky: ne
 • Multimediální klávesy: ano
 • Podsvícené klávesy: ano
 • Barva podsvícení: vícebarevná
 • Speciální tlačítka: 12 maker, regulace podsvícení kláves, dotykový panel
 • Mikrofon: ano
 • Výstup na sluchátka: ano
 • USB hub: 1portový USB 2.0
 • Podložka pod ruce: ano
Podpora OS: Windows XP, Vista, 7, 8

Dále nabízíme .

Možnosti platby

Online platebním systémem PayU nebo PayPal.

Bankovním převodem na číslo účtu: 2207542500/6210.

Poznámka - ke každému zboží vystavujeme doklad, nelze odečíst DPH (pro bazary platí zvláštní režim DPH).


Dodání zboží

Doprava zboží kurýrní službou PPL v rámci celé ČR do 24 hodin a SR do 3 dnů.

Kde nás najdete?

Zakoupené zboží na Aukru si můžete osobně vyzvednou nebo zaplatit v naší kamenné pobočce:

BazarCom.cz
Opletalova 15
110 00 Praha 1

(Otevřeno: Po - Pá 10:00-18:00 )
Tel.: 776 703 730 , 224 232 183


Hlavní menu

Jako počítačový bazar jsme na trhu s Vámi již od roku 1998. Veškeré zboží vždy pečlivě testujeme a poskytujeme Vám nejdelší záruky ze všech bazarů. Naši prodejci Vám ochotně pomohou s prodejem, nákupem i pokud máte nějaký technický problém. Chceme, aby jste byli vždy spokojení. Prodáváme použité a repasované počítačové sestavy, notebooky, komponenty, digitální foťáky, zdrcadlovky a elektroniku. U nás můžete zboží prodat za hotové, dát ho do zástavy či do komisního prodeje. Likvidujeme a vykupujeme skladové zásoby firem. Provádíme servis počítačů na počkání.

Copyright © 2014 - Bazarcom.cz . Všechna práva vyhrazena.

Portál Archivujem.cz pouze přebírá inzeráty z jiných portálů, proto nemůže zaručit, že má prodejce předmět stále k dispozici a neprodal ho jinde.

Další inzeráty v katagorii